Etiket arşivi: AKPKK

Bırakın boş boş yazmayı, saçma sapan paylaşımları…


Muharrem İnce deyip durduğunuz kripto vatan haininin şu millette bir karşılığı yok. Gerçek, hilesiz bir seçim yapılabilseydi görecektiniz ki yüzde iki bile oyu yok. Gençlerin, onun arkasından koştuğu da yok.

Zaten şu sözde seçim yapılabilecek olsaydı, seçmenin yüzde atmıştan fazlası sandığa gitmeyecekti. O halde Muharrem hilesiz bir seçimde en fazla yüzde bir oy alabilecekti. Bunu zaten imza toplama süreci de gözler önüne serdi. O imzalar bile parayla, rüşvetle, hukuksuz surette toplandı. AKPKK’nin ve terör gruplarının yardımlarıyla da toplandı. Bunların da delilleri hep elde mevcut.

Sizin gibi kripto hainler, sosyal medyada CIA’nın yazdığı takipçi sayılarını gerçek zan etmeye devam ediyorsunuz. Kocaman bir halkın sansürlendiğini, sizin gibi omurgasızların hesaplarının öne çekildiğini sık sık unutuyorsunuz. Kendi hesaplarınızda bile görünenin belki onda biri kadar belki ondan da daha az takipçiniz var. Takipçi sayınıza, görüntüleme sayınıza ve altındaki yorumların oranına/sayısına bir bakın ve hayal aleminden çıkın. Yardım ve yataklık suçlarına dahil olmayın. Çünkü yargılanması gereken herkes yargılanacak. Herhangi bir şekilde yardım ve yataklık edenler de dahil…

Gizli Ermeni, kara paracı, vatan haini, cinsi sapık Sinan Oğan etrafında kenetlenenler de yargılanacaklar. Onlara sosyal medya üzerinden yardım ve yataklık edenlere kadar, herkes yargılanacak. Hiç kimsenin kaçarı yok…

CIA’nın şişirdiği hatta çok fazlaca şişirdiği bir avuç balondan başka bir şey değilsiniz. Sosyal medyada da olağan akış olsa, iki gün sesinizi duyuramaz, sözünüzü geçiremezsiniz. Hayal alemine kapılmayın.

O Twitter, Instagram, WhatsApp, Youtube v.s. hepsi yargılanacaklar. Sadece sizler gibi hainlere ve kara paracılara yardım ve yataklık ettikleri, suç ortağı oldukları için değil, daha onlarca ülkede işlenmiş yüz binlerce vahim suça da yardım ve yataklık ettikleri için de yargılanacaklar. Dünyada hiçbir ülkede faaliyetlerini devam ettiremeyecekler.

Siz bu rüzgarın tufana dönüşmeyeceğini, sadece mahşerin dört atlısıyla yani Tayyip, Kemal, Muharrem ve Sinanla sınırlı kalacağını mı zan ediyorsunuz?

Hayır… Dabbetül arz hadisesi yaşanacak ve yaşanmakta… Dünyanın bütün milletleri ayağa kalkacak. Arz sallanacak…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Mehmet Şimşek gibilere uyanlar büyük kaybedecek

Mehmet Şimşek gibilere uyan her siyasetçinin ve her sermaye sahibinin, çok çok kısa süre sonra yolda kalacağını ve çok büyük ya da tamamen kaybedeceklerini, herkes bilmeli.

Mehmet Şimşek’in, yargılanacaklardan ve kesinlikle en ağır cezayı alacaklardan biri olduğunu da herkes bilmeli.

Mehmet Şimşek üzerinde hiçbir tartışma yok. Onun ne olduğunu sahadaki herkes biliyor.

Bunların hepsi aynı…

Kara paracı olmayanların, CIA casusu ya da piyonu olmayanların…

Londra’nın tasmalı iti olmayanların, İsrail’e kulluk etmeyenlerin…

Türk ve İslam düşmanı olmayanların, kritpo kimlikli hainlerden olmayanların…

AKPKK’de, MHPKK’de, CHPKK’de, HDPKK’de ya da diğer sözde siyasi partilerde vekil olabilmesi, bakan olabilmesi mümkün değil.

Türkiye’de hiçbir zaman cumhuriyet rejimi geçerli olmadı. Hiçbir zaman demokrasi olmadı. Hiçbir zaman çok partili siyasi hayat da olmadı. Hala bunların hiçbiri yok.

Türkiye’de gerçek Türklere siyasette, ticarette, sanayide, adalette, basında, medyada, sosyal medyada, orduda, sporda, eğitimde, hiçbir sahada yer yok.

Abdülkadir Aksu da cinsi sapık, vatan haini, kara paracı, CIA casusu, tıpkı diğerleri gibi…

Bahsedilen kızlar da 20 yaş altı kızlar değil, küçücük kız çocukları…

Özgeçmişinde “Lisan öğrenmek için İngiltere’ye gitti.” ve “Yüksek lisans eğitimi için İngiltere’ye gitti.” yazanlar! Maskeleriniz düştü ve filmin sonuna geldiniz.

Masonların kontrolündeki şirketlerden, vakıflardan sözde burslar alarak İngiltere’ye, ABD’ye gönderilenler! Maskeleriniz düştü ve filmin sonuna geldiniz.

2014 yılından bir haber…

Hukuki zeminde yollarının tamamen kesildiği o kadar çok yer/nokta var ki saymakla bitmez.

En baştan beri, 2002’den hatta parti kurma sürecinden beri gayr-i hukuki, gayr-i meşru hallerdeler. Hiçbir sözde seçimin, atamanın, imzanın, kanunun, KHK’nin hukuki geçerliliği, bağlayıcılığı yok.

TOGG CEO’su denilen Gürcan Karakaş da bir gizli Ermeni… Tescilli bir vatan haini ve nitelikli dolandırıcı. Çok çok kısa süre sonra, onu da yargılandıktan sonra ipte sallanırken göreceksiniz.

Yazın bunu bir kenara…

Ayrıca Gürcan Karakaş da boş tenekenin teki… Sadece TOGG denilen ve yurt dışından getirilen sözde yerli ve milli araçlar değil, TOGG’la ismi anılan herkes de boş teneke… Yalan, dolan haberlerle, iddialarla şişirilmiş balonlar… Çok yüksek vasıflı, kabiliyetli, dürüst olan gerçek Türkler, bu gibi projelerin içinde de yoklar. Baykar da tıka basa gizli Ermeni dolu.

Şu Gürcan’ın simasına, kalıbına, konuşmasına sadece beş dakika bakan/değerlendiren bir kişi, ona asla altıncı dakikasını ayırmaz, ziyan etmez. Özgeçmişinde ne yazdığına da hiç itibar etmez.

Resmi açıklamalara hiç aldanmayın. BRICS, gerçekte bir kara para teşkilatı/ortaklığı… İnsan, organ ve uyuşturucu kaçakçılığı başta olmak üzere, her türlü kara para işlerini devletler/hükumetler seviyesinde yapıyorlar.

Arka planında uzaylı dengeleri de var. Çok büyük oranda yeşillerin kontrolünde olan bir karanlık çark şu BRICS…

Şuraya eklemem gerekiyor. Türkiye, BRICS’in, ŞİÖ’nün, NATO’nun, şunun bunun, AB’nin hatta Birleşmiş Milletler teşkilatının bir parçası/üyesi, müttefiki olmayacak.

Türkiye yeni dünya düzeninin lider ülkesi oldu. Bu yeni dünya düzeninde Türkiye’nin, gerçek müttefikleriyle birlikte hareket edeceği teşkilatın adı Muktedirler İttifakı (Mİ) olacak. Mükterdirler İttifakının çok çok kısa süre sonra somut olarak şekilleneceğini bütün dünya görecek. Mİ, askeri, siyasi, mali ve ilmi/teknolojik sahalarda ülkeler arası bir ittifak olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Tayyip şu haldeydi…

Zamanı ve mekanı idrak etmesi bile çökmüştü. Canlı yayında olduğunu bile bilemiyordu. Canlı yayında bile bayılıp hemen ayılıyordu. Beyninde “şifa bulmaz” darbeler ve bolca gri noktalar vardı. Kendisine anlatılanları da anlamıyordu.

Birinin desteği olmadan küçük merdivenleri bile inemiyordu. Küçük ve büyük hacetini tutamıyordu. Hafızası kevgire dönmüştü, çoğu yerler delikti, ulaşamıyordu. Dün kiminle konuştuğunu hatta ne yediğini de bilemiyordu. Kürsüye çıkınca belini, boynunu dik tutamıyordu. Sesi de çok cılız çıkıyordu. Nefes alışı da çok sorunluydu.

Bu Tayyip’e ne oldu? Nasıl oldu da o kadar kısa sürede birden canlandı, her yönüyle akıl almaz bir iyileşme gerçekleşti?

Ya da şöyle de sorulabilir, ne kadar süredir plastik/silikon maskeli Tayyip dublörleri kullanılıyor?

Son defasında canlı yayında fenalaşan kişi de dublör müydü?

Bu güne kadar Tayyip gibi vasıfsız bir piyonu kullanarak Türkiye’yi mahveden ve sömüren masonlardan olsaydınız, Tayyip’in haline takılır mıydınız? Dublörlerle yolunuza mı bakardınız?

Bilen varsa söylesin, Bohçalı hala gerçekten ölmedi mi, yoksa o da dublör mü?

Türkiye’nin herhangi bir yerinde PKK ya da türevi bir terör örgütü, bombalı ya da bombasız bir terör eylemi yaparsa… Şimdiden bilin ki o terör eylemini AKPKK-MHPKK hükumeti, MİT, CIA, TSK’nin genel kurmay kademesi, sözde muhalif partiler, hepsi beraber yaptırdılar.

Bilin ki en çok da Suçişleri Bakanlığı ve Soysuz o saldırının arkasında olacak…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Türkiye’nin gerçek gündemi

Türkiye’nin gündemi ağır depremler ve sonrasında faaliyetine izin verilmeyen devlet sistemimizdir. Milli güvenlik tehlikeleridir. Hain Ankara hükumetinin alaşağı edilmesidir. Kimse suni gündemlere, sözde siyasi partiler arasındaki lüzumsuz ve danışıklı mücadelelere takılmasın.

Hala enkazların altında az da olsa sağ insanlar var ve bunlar tespit edilseler bile kurtarılmıyorlar. İçindeki canlı insanlarla birlikte enkazlar dozerlerle acilen kaldırılıyor. Çünkü İsrail, İngiltere ve ABD böyle istiyor. Daha fazla can ve mal kaybı oluşmasını istiyorlar. İktidarı da muhalefeti de aynı yerden emirler aldığı için, bu cinayetler sorunsuzca işlenebiliyor. Hala afet bölgelerinde en temel şeyler bile eksik. Millet, afet bölgesine verdiği şu desteğini çekse, devleti resmen elinde tutanlar, oralarda iki milyon kişinin daha ölmesine sevine sevine sebep olacaklar.

Türkiye örtülü bir işgal altındadır. Resmi yetkililer açıkça ve organize şekilde ihanet faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye vatandaşlarının hiçbirinin can, mal ve ırz güvenliği yoktur. Her gün bakanlar tarafından bile hala onlarca yalan açıklama yapılmaktadır. Kayıp binlerce çocuk da hala ortada yok. Sözde sahra hastahaneleri kuran insan kaçakçısı ve organ kaçakçısı devletlerin ne yaptığını hala “resmen” takip eden yok. Hala bunlara tekmeyi vuran yok. Hala devletin elindeki tıbbi imkanları gerçekten afet bölgesi için seferber edenler yok.

Türkiye’nin asıl gündemi budur.

Ve ben Meral’ın yurt dışına kaçamayacağını, tutuklanacağını da baştan haber verdim. Nesi anlaşılmadı yine? Kaç kere daha doğrulanmam gerekiyor, kaç kere daha baştan söylediklerimin zamanla gerçek çıkması ve yaşanması gerekiyor, söylediklerime itibar edilmesi için?

Herkes üzerindeki şu saçmalığı atsın. Burası Türkiye, başka Türkiye de yok. Türkiye’nin devasa sorunları var ve hala devletin gücünün, imkanlarının seferber edilmesine set çekiliyor.

Yarın bir gün başka büyük şehirler de yıkılacaklar, yanacaklar, çökecekler, o zaman mı o şehirlerdekiler neyin ne olduğunu anlayacaklar ve gayrete gelecekler?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Şaşıran var mı?


Çoktan haber verdim Altılı çetenin dağılacağını. O çeteyi işlemez hale getirdiğimizi…
Uzatmaları bile çok uzattılar, bu günlere kadar milleti iyi oyaladılar. Onların hiçbirinden bir şey olmaz. Hepsi gizli Ermeni, hepsi vatan haini, hepsi kara paracı, hepsi insan şeytanı… Hepsi de çoktan ifşa olmuş ve hareket sahası bulamaz vaziyette…

Toplanıp alınacaklar, yargılanıp asılacaklar. Bazıları için yargılanmadan sıkılma ihtimali de var.

Tekrar ediyorum. Türkiye’de seçim olmayacak. Yapmak için şartlar çok zorlansa bile netice alınamayacak. Türkiye’de siyasi partiler kalmayacak. Alternatif siyasi partiler de kurulmayacak. Demokratik cumhuriyet rejimi uygulamadan kaldırılacak. İngiltere, İsrail, ABD başta olmak üzere, bu rejim sayesinde Türkiye’de at koşturmuş olan bütün düşman taraflara set çekilmiş olacak.

Hepsini aynı merkez yönlendiriyor. Hepsi de aynı yerden, İngiltere kraliyetinden emirler alıyor. Hepsi de AKPKK’yi daha fazla iktidarda tutabilmek ve Türkiye’yi o ülkelere “direniş olmadan” teslim edebilmek için mücadele ediyor. Kavgaları bile gerçek değil, danışıklı ve kısmi…

Hepsi de tabanlarını kandırıyor, oyalıyor. Hepsinin parti teşkilatları gizli kimlikli vatan hainleriyle, kara paracılarla dolu.

En büyük kalkanları da Adıtürk… O da ellerinden çoktan alındı ve şimdi kalkansız, savunmasız, ifşa olmuş vaziyette göz önündeler. Sistem bunları kendi hallerine bıraksa, hepsi de önce kendini kurtarmanın, bu ülkeden kaçmanın yollarına bakacak.

Oyalanıp dursunlar. Hiç vakit kaybetmeye gerek yok.

Milyonla insan topluca öldürüldü, hala milyonlarcası kasten ölüme terk ediliyor. Ortada devlet yok ve devletin imkanları hala kasten geri tutuluyor ve onların derdi başka… Sözün bittiği yerdeler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi