Etiket arşivi: akademidergisi.com

Ya ayara gireceksiniz ya da topluca öleceksiniz

Canımı sıkıyorsunuz. Kahraman Maraş’ın altındaki yer altı uzaylı şehrinde, 6 Şubat 2023 gecesi patlayan suni güneşten ya da onun benzeri çok büyük/güçlü enerji sistemlerinden, dünya genelindeki yer altı şehirlerinizde kaç tane varsa, hepsini peş peşe patlatırım.

Haddi aşıyorsunuz. Yine yanlış ve sonu hepinizin felaketi olacak planlar yapıyorsunuz. O vakit de öyle yapmıştınız.

Karşımda çok acizsiniz. Üstüne basılırak ezilip geçilecek böcekler misali görünüyorsunuz. Ne halt ediyorsanız edin şu dünya insanlığına ve devletlerine, bana ve yoluna benimle birlikte devam edenlere bulaşmayın, kalanlarınızı da yakarım.

Sahi, o gece onlarca milyon mu, yüzlerce milyon mu öldünüz? O kadim ve merkezi şehirden sağ kurtulan oldu mu?

Kaç yıldır bin kere söyledim ki siz, gök adaları bile seferber edebilseniz, beni metafizikle ya da fiziki bir saldırı ile öldüremezsiniz.

Ve beni hiçbir şekilde durduramazsınız.

Bunu kabullenmeniz için milyarlarca can kaybı daha mı yaşamalısınız? Onlarca yer altı şehriniz daha mı patlamalı, çökmeli, yıkılmalı?

San Andreas fayı yerinden kopup okyanusa mı savrulmalı? BAE ve Katar gibi maşalarınız, devletten sayılmaz o pislik merkezleri denizin altına mı çökmeli?

Beyaz Saray dediğiniz pislik merkezinden her gün mü gizlice cenazeler çıkartmalısınız?

Hepinizin donanmalarındaki bütün gemiler ve denizaltılar, uzaydaki bütün uydularınız birden mi bozulmalı?

Siz geri zekalı mısınız? Zekanızda, aklınızda bu kadar ileri seviyede bir sorun mu var ya da aranızdan bazı gruplar, bitmek bilmeyen sıkıntılarından ötürü intihar seviyesine mi geldiler?

Kısa sürede topluca ölmek isteyenleriniz, bana bulaşmadan da ölebilirler. Bunun başka yolları da var. Ben onların ölmesine vesile olacaksam, yine toplu toplu, beklediklerinden çok daha yüksek sayıda ölümlerle öldürürüm. Yine sistemlerini başlarına geçirerek öldürürüm.

Ben hepinize “Bu dünyada yaşayabilirsiniz ama insani şartlarda yaşayacaksınız. İklimle oynamayacaksınız. Ziraata zarar vermeyeceksiniz. Hayvancılığa zarar vermeyeceksiniz. Genleri bozmayacaksınız. Bitkilerin genlerini de bozmayacaksınız. Suni kuraklık, suni enerji krizleri çıkartmayacaksınız. İnsan ve organ kaçakçılığı yapmayacaksınız. Zorla fuhuş yaptırmayacaksınız. Yoksa sadece yerin üstünü yıkmakla kalmam, altında da sisteminizi başınıza geçiririm. Yerin üstünde her şeytanlığı yapanlar, yerin altında keyifle yaşayamayacaklar” demedim mi?

Söyleyin, demedim mi defalarca bunları?

Ne oldu? 6 Şubat’tan beri bölgede istediğiniz gibi iklim kontrolü bile yapamaz oldunuz. Her şey birbirine girdi. Bütün bu sorunların asıl sorumlusu sizsiniz. Böyle giderseniz, cezanızı bulurken, eş zamanlı olarak dünya insanlarının de cezalarını bulmasına sebep olacaksınız.

Ne halt ederseniz edin, bu dünyayı yaratan bir Allah var ve artık bu şeytani sistemin tamamen yıkılmasını takdir etmiş. Onun kudreti karşısında hepiniz de aciz ve çaresizsiniz. Ya ayara gireceksiniz ya da peş peşe, peş peşe ve her defasında topluca öleceksiniz.

İsterseniz aklınızı başınıza alın, isterseniz de aranızdan milyarlarcasının leşlerini gömecek ya da yakacak yerleri şimdiden hazırlayın.

Ne zaman haddi aşarsanız, hep ağır şekilde cezalandırılacaksınız.

Allah belanızı verecek. Lanet inecek, kıran girecek. Boşuna oynuyorsunuz ama sizin tercihiniz, haydi oynayalım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Türkiye’deki gizli Ermeni paralel devlet çöküyor – 1

Ak-deniz Er-baş

Tipik bir gizli Ermeni şifrelemesi… Türkiye’deki gizli Ermeni ve omurgasız hainlerin… Her türlü pisliğin, ihanetin ve terörün başını çeken pisliklerin, en çok kullandığı şifrelerden birkaçı bunlar…

-er
-han
-tan
-kan
-baş
-ak
-kara
-sarı
-deniz
-taş
-kaya
-oğlu
-gil
-soy
-ay
-öz
-can
-ön
-şen
-ışık
-top
-gün
-al
-tekin
-fidan
-gül
-demir

diye uzayıp gidiyor liste…
Erol Taş Ermeni…
Ahmet Kaya Ermeni…
Abdullah Gül Ermeni…
Hakan Fidan Ermeni…
Metin Akpınar Ermeni…
Halit Akçatepe Ermeni…
Meral Okay Ermeni…
Öztürk Serengil Ermeni…
Sadri Alışık Ermeni…
Seyfettin Alkan Ermeni…
Kalaycı hocaefendi, şucu bucu hoca efendi diye bilinenler hep Ermeni…
Mahmut Ustaosmanoğlu dahi Ermeniydi.

Meral Akşener, Aytun Çıray ve çevrelerindeki yüzlerce kişi Ermeni… Sözde Türkçü/milliyetçi olan sözde İyi parti, tıka basa gizli Ermeni, terörist, kara paracı, hain tiplerle dolu… MHPKK, CHPKK, HDPKK, AKPKK de hep bunlarla dolu… Bu ülkede hiçbir zaman demokrasi de cumhuriyet de olmadı. Hala da yok.

Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Ahmet Davutoğlu, Temel Karamollaoğlu, Ali Babacan, Gültekin Uysal ve altılı çetedeki üst isimlerin tamamına yakını Ermeni… Bu çeteye açıkça dahil olmaya çalışan Haydar Baş’ın oğlu Hüseyin Baş da Ermeni… Tek o Haydar Baş’ın gerçekte kim olduğu, neler yaptığına bakılsa bile çoğu insanın psikolojisi zorlanır. Sıkıntılar yaşar.

Ermeni olsalar da soylarının bir yanı Rum, Yahudi ya da başka bir şey olanlar da var. Bu nedenle isim ve soy isimlerinde gizli Ermeni şifrelerinin yanında aynı anda gizli Yahudi şifreleri kullananlar da var.

Zamanım da yok, çok da yer alıyor. Siyasetten, iş dünyasından, eğitim camiasından, tıp dünyasından, adalet sisteminden, barolardan, terör örgütlerinden, cemaatlerden, mafyalardan, spor camiasından ve her bir yerden saymaya devam etsem, on binle kişinin şuraya listelenmesi lazım. Her yer gizli Ermeni dolu ve bu nedenle bu ülke bu halde… Bu nedenle bu ülke ilan edilmemiş bir İngiltere sömürgesi vaziyetinde… Bu nedenle bu ülkede ahlak ve namus tamamen yok edilmek üzere… Şu Ay-demir Ak-baş bile bir Ermeni…

Bu ülkede bunlar ahlakı ve namusu kasten yok etmeye oynarken, bir yandan da müslümanları gerici, kendilerini medeni göstere göstere yol aldılar. Bir de kendilerini sanatçı, bilim adamı, yardım sever iş adamı, sivil toplum gönüllüsü, değerli siyaset ve hizmet adamı v.s. olarak kabullendirdiler. Basın ve medya bunlarla ve gizli Yahudilerle dolu. Şu anda Youtube da sözde soysal ağlar da bunlarla dolu. Memleketteki Türk/Müslüman unsurların oralarda varlık göstermesine bile izin verilmiyor. Çok yüksek sayıda temiz niyetli insan buralarda güzel işler yapmak istiyor, başlayan kısa süre sonra pes ediyor. Çünkü ne takipçisi artıyor, ne paylaşımları yayılıyor.

Türkiye’deki gizli Ermenilerin bir kısmı ülkücü/Türkçü rolüne bürünüyorlar, bir kısmı da Kürtçü/bölücü/terörist rolüne bürünüyorlar. Bir kısmı müslüman din adamı hatta tarikat şeyhi rolüne bürünüyorlar. Menzil şeyhi denen cinsi sapık ve büyücü kişi de Ermeni ve Ermeni Hakan Fidan’la da akraba…

Gizli Ermeniler Türkiye sahasında büyük oranda birbirleriyle danışıklı dövüşürlerken (çok az sayıda gerçekten dövüşenleri var ve o da menfaat çatışması) Türkü Kürde, Kürdü Türke kırdırıyorlar. Kardeşi kardeşe kırdırıyorlar. TSK’nin üst kademeleri de gizli Ermeni ve gizli Yahudi dolu. Hayatım boyunca askerlerimizin teröristlere nasıl yem edildiğini dinleyerek büyüdüm ben. Bunlara sebep olanlar, işte bu hainler…

Türkiye’deki gizli Ermeniler, bütün bunları hep Londra’nın emir komutasında yapıyorlar. Bu sırada da insan, organ, uyuşturucu, silah kaçakçılığından tutun da akla gelen her türlü kara ve kanlı para işlerini yapıyorlar.

İsmailağa cemaatinin idari kadrosu da bunlarla dolu… Şu anda Süleymanlılar cemaatinin idari kadrosu da bunlarla dolu… Açıkça hukuk ayaklar altına alınarak ve koca toplumun tepkisi görmezden gelinerek o cinsi sapıklar kollanıyor. O pis işleri yapanlar, o sapıklar gerçek Türk ve Müslüman kişiler olsalar, dakika durulmaz, ayaklar altına alınırlar.

Hep kendi sistemlerinin adamları oldukları için, devletin, adalet sisteminin vazifesini yapmasına mani olunuyor. Çünkü iktidardakiler ve sahadaki pek çok sözde İslami cemaat, pek çok sözde İslami terör örgütü ve solcu/Kürtçü görünen terör örgütleri hep beraberler. Arka plandan zaten hepsi birden cinsi sapıklık, tecavüz, cinayet, insan ve organ kaçakçılığı, sübyancılık işleri yapıyorlar, yaptırıyorlar da bunlardan para kazanıyorlar. Gerçekten hukuk işletilse, sistemlerinin mensubu olan kişileri korku saracak, kara para gelirleri azalacak. Aralarında husumetler oluşacak, bir dünya sıkıntı…

Süleymanlılar cemaatindeki “deniz-ol-gun” da “Ak-deniz Toros” da hep bu şekilde şifrelemeler. Hatta Ali Erhan ya da Alihan bile bu bakış açıları ve bu temelde seçilmiş isimler… Gülderen de öyle…

Şuradan konuyu sesli anlatmaya başlasam, hiç abartısız, onlarca saatte anca anlatabilirim. İsmini geçirdiğim binlerce etkili, yetkili, ünlü kişi ise gık diyemez. Her zaman olduğu gibi derin sessizliğe gömülürler. Çünkü yapabilecekleri hiçbir şey yok.

Bu oyun bitti ve kapana kısılmış av misali toplanıp alınmayı bekliyorlar. Hatta bazıları beklemek isterken aniden, anlaşılmaz şekilde ölüyorlar.

Kimse Türk ya da Müslüman olmak zorunda değil ama böyle millet de olunmaz, böyle din mensubu da olunmaz, böyle dava mensubu da olunmaz, böyle insan da olunmaz. Böyle bir harp hukuku da olamaz. Tartışılacak bir yanı yok ve bu, toplu bir şekilde şeytanlaşmak ve dünyayı İblis’in ve Deccal’ın istediği kadar cehenneme çevirmek. Başka bir şey değil

Lanetullahi teala aleyim ecmain

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Mfs – İstanbul merkezli sistem dünyaya yön vermeye devam ediyor

Hedefimiz İran’ın tamamı
Irak ‘Belde-i Tayyibe’ olacak
Binlerce senedir uygulanmakta olan Kıbrıs planlarını bozacağız
Yunanistan son kararını verecek
Prens Selman da kararını verecek
Ben el koyacağım
Birbirimizi kandırmayalım. Biz dost değiliz ve olmayacağız
Bu ülkelerden çıkın
Temiz kalmışlar temiz kalsınlar
İbrahim Kalın’a daha fazla tahammül etmek mümkün değil
Onlar hep firavunların soyundan gelen çingeneler
Ayasofya meselesine gelince

Patlıcan, domates ve biber yasaklanmalı mı?

Yahudiler, büyücüler, metafizikçiler

Patlıcan, domates ve biber

– Patlıcan yenilebilir türler arasında mı?
– Patlıcan sağlığa yararlı mı zararlı mı?
– Patlıcan neden acı?
– Patlıcan neden çabuk kararıyor?
– Patlıcanda neden nikotin var?
– Patlıcan, psikiyatrinin konusu mu?
– Patlıcan ve davranış bozuklukları
– Patlıcandan uyuşturucu elde edilebilir mi?
– Patlıcan bize ne zaman ve nereden geldi?
– Barış Manço aslında kimdi ve maksadı ne idi?
– “Domates, biber, patlıcan” şarkısı ile
kimlere nasıl yönlendirmeler yapıldı?
– Yüzlerce hatta binlerce yıl önce de
zihin kontrol saldırıları var mıydı?
– Satanist metafizikçiler neler yer ve içerler?
– Domates, biber ve patlıcanın ortak noktaları neler?
– Patlıcan, domates ve biber yasaklanmalı mı?
– Dünyanın yüksek sağlık kurumları neden sessizler?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi