Etiket arşivi: Adolf Hitler

Adolf Hitler biyonik robottu, Müslüman olmadı

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Artık bazı şeylerin bilinmesinin vakti geldi, böyle karşılıklı yazışmalarda bile açıkça sarsıcı gerçekleri herkese yazıyorum.

Cemaatimizde bize anlatılan Hitler hikayeleri de hep uydurma.

Hitler Müslüman olmadı. Biyonik robot oldu.

Griler tarafı İngiltere, Almanya ve resmen ilan etmek üzere oldukları İsrail merkezli olarak yeni bir dünya düzeni kurmaya çalışıyorlarken, Yeşiller ve onlarla beraber hareket eden diğer uzaylı türler ise buna mani olmak, kendilerince bir dünya düzeni tesis etmek istiyorlardı.

Dünyada daha çok Antarktika bölgesinde yer altında yaşayan başka uzaylı türler de bu mücadeleye biraz dahil oldular. Hitler suretinde imal edilmiş biyonik robot da bunların kontrolündeydi. İçinde ne yeşillerden ne de grilerden olan bir uzaylı vardı. Lakin bu tür daha çok Yeşillere yakın duruyordu.

O sıralarda da tıpkı “İstanbul’un fethi tiyatrosu” sırasında olduğu gibi çok çok karışık ve her an değişebilen dengeler varken pek çok mühim hadise yaşandı.

Dünya insanlığına her şey farklı gösteriliyor ama perde arkasından uzaylı türler birbirleri ile mücadele ediyorlardı.

Hitler suretinde imal edilmiş biyonik robot, daha çok Yeşillere çalışıyordu. İsrail’e, İngiltere’ye, İngiliz Kraliyet ailesine yani deccaliyet sistemine karşı mücadele veriyordu.

İsrail’in resmen kurulması için İngiltere ve kraliyet ailesi üzerinden planlar kurulmuş ve sahada uygulanıyordu. Başlarda Almanya da bu plan çerçevesinde yeniden şekillendirildi. Hızla ve Yahudi paraları ile daha arka plandan ise grilerin müdahaleleri ile güçlendirildi.

Almanya, tarihte yaşananın aksine olarak, batıya doğru değil, doğuya karşı bir savaş verecekti. Batıda yeşillerin kontrolünde olan birkaç yeri ezip geçecekti sadece.

Sonrasında yeşiller, bazı diğer uzaylı türlerle de anlaşarak bu savaşta baskın gelmeye başladılar, Almanya’da dengeleri ele aldılar, gücü ele aldılar.

Griler, onlarla birlikte hareket eden uzaylı türler ve onların elinde oyuncak olmuş dünya insanı yahudiler, masonlar, satanistler, ortada kalacak gibi oldular, neye uğradıklarını şaşırdılar. Son bir hamle ile Almanya planını iptal ettiler ve yerine ABD’yi güya süper güç ilan ettiler

ABD’yi “normal şartlarla izahı mümkün olmayacak şekilde” ve çok kısacık sürede güçlendirdiler, donattılar, gerektiğinde biyonik robot bilim adamları üzerinden güya yeni keşfedilmiş bilimsel teknikler verdiler, sonra ABD üzerinden bu savaşa devam ettiler.

Hikaye çok çok uzun ve hakikaten çok karmaşık ama Hitler mağlup edilemeseydi ya da son zamanında farklı anlaşmalar yapılıp da mücadelesini bilerek zayıflatılmasaydı, bizden ihanetlerle ve uzaylı oyunlarıyla alınan Filistin’de İsrail denilen sözde devlet, gerçekte o terör teşkilatı tesis edilemeyecekti, İsrail resmen var olamayacaktı, İngiltere muhtemelen tamamen yok edilecek, yeni siyasi haritalar belirlenecekti. Dünyanın süper gücü de ABD değil Almanya olacaktı.

O tarihten bu güne kadar dünya tarihi çok başka akacaktı. “Hitler Türkiye’yi neden işgal etmedi” sorusu karşısında Yahudi/Mason İlber Ortaylı ve dünyadaki benzerleri dahi ıkınıp duruyorlar, ne diyeceklarıni bilemiyor, izah edemeyecekleri dengeler olduğunun farkındalar ama o sorunun cevabı bile bu anlattığım dengelerin doğru anlaşılabilmesi ile verilebilir.

Şimdi de dünya üzerindeki pek çok meselenin doğru düzgün izah edilemeyişinin arkasında bu gerçek var. Uzaylı türlerin, biz dünya insanlarından mümkün olduğunca gizleyerek kendi aralarında savaşmaları ya da danışıklı dövüşmeleri var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

“Bugün dünyanın bir Hitler’e ihtiyacı var”

Pakistan’da yaşayan ve CNN için çalışan serbest gazeteci Adeel Raja, İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırıları üzerine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bugün dünyanın bir Hitler’e ihtiyacı var” ifadelerini kullandı. Gazetecinin sözleşmesi iptal edildi.

Mehmet Fahri Sertkaya

Mfs – Almanya muhalefeti görüşmesi

Almanya’nın muhalif siyasi isimleriyle 6 Nisan 2021 tarihinde görüşmelerim oldu. Şu ana kadar beni, mücadelemi en iyi anlayan, bu hususu en iyi şekilde çalışan tarafın Alman muhalefeti olduğunu gördüm. Gerçekten çok sıcak kanlı, çok dostane ve çok seviyeli bir yaklaşımları oldu. Benden de aynı şekilde karşılık aldılar. Bundan sonra Türk – Alman ilişkilerinde ve dünya meselelerinde kendileriyle her zaman istişare halinde olacağım. Beraberce neler yapabileceğimize bakacağız. Hem Türkiye ve Almanya, hem de dünya insanlığı için çok güzel şeyler yapabileceğimize inanıyorum.

Dinleyeceğiniz kayıt görüşmenin bir kısmıdır ve öyle yapılması uygun olduğu için tek taraflı olarak verilmiştir. Hazırlıksız olunan bir anda aniden gelişen/yaşanan bu görüşme, çoktandır beklediğim iletişimi başlatmış oldu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Üçüncü dünya savaşının Hitler’i benim…

Hala dostane ilişkiler kurmak istediğim Putin, şu rezaletin ardından da Rusya’nın içindeki Ermenistan’ı (Ermeni lobisini ve ihanetlerini), en başta da bir Ermeni olan Lavrov’u ezip geçme duruşunu/kararlılığını bütün dünyaya hemen sergilemezse, Türk ve Rus milletleri açısından büyük bir talihsizlik yaşanmış olacak. Putin, Rusyanın ve dünyanın tarihi bir kırılma anında, akıl almaz yanlış kararlar almış bir Rus lideri olarak tarihe geçecek.

Mensubu bulunduğu, ekmeğini yediği devlete/millete ihanet eden bu hain Ermeniler maksatlarına ulaşmış olacaklar. Hiç gerekmediği halde Türkiye ile Rusya 3. dünya savaşında karşı cephelerde olacaklar.

Benim yapacağım budur, bu kadardır. Aslında Rusya siyasetinde dönen oyunların bu şekilde olduğunu çoktan anlattım, gözler önüne serdim ve Putin’in bu vakte kadar beklemesi bile vahim bir hataydı.

Rusya, içindeki Ermenistan’ı temizlemeyecekse bile biz içimizdeki Ermenistan’ı yok edeceğiz. Türk görünerek asırlardır dinimize, örfümüze, kültürümüze, ahlakımıza, sağlığımıza, vatanımıza, canımıza kasteden ve zararları saymakla bitmeyen bu hain güruhun daha fazla varlıkta kalması da beklenemez.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..