Etiket arşivi: ABD

Tayyip’i elimden alamazlar


Niye bana kızıyorsunuz ki ben “Tayyip’te alacağınız varsa, kalmasın, tahsil edin” demiştim?

Siz laftan anlamıyorsanız, o sizin sorununuzdur…

Yerin altı ile üstü karşımda ittifak etse bile, Tayyip’i elimden alamaz… Onun yanında hala durmuş olan herkesi imha edeceğim. Acımasızca parçalayacağım. Çok laf anlattım, çok ama dinlemediler.

Haydi kim Türkiye’de, Suriye’de, şurada burada projeler yapıyormuş? Nerede onlar? O Arap zan edilenler nerede? O Londra çingeneleri nerede? O Alarko nerede?

Güney doğuyu babasının çiftliği zan edenler nerede?

Hani Esed’e ne oldu? Nahyan nerede?

Hani İran’a giriliyordu?

Hani Putin karakteri nerede?

Netenyahu’nun hali nasıl?

Ya Trump’a ne demeli?

Hani o Hindistan ya da Çin?

ABD’yi hangi biriniz ayakta tutabileceksiniz?

Ahmak değilsiniz, daha ötesinde, daha değişik bir şeysiniz siz ve şu halinizden siz sorumlusunuz. Oraya buraya gidip ağlaşmayı da bırakın. Bittiniz, kaybettiniz, battınız.

Asilce uzatılan ele, verilen fırsatlara rağmen yeni bir çağa ayak uydurmadınız ve oyun dışı kalacaksınız.

Şimdiden sonra olsa olsa yeni birkaç suni afet saldırısı olacak ama onlar da neticeyi değiştirmeyecek.

İstanbul’a bu güne kadar uymamış olanlara kıran girecek.

Benim, organ ve insan kaçakçısıyla, teröristlik yapanlarla, yağmacılarla, LGBT’cilerle işim olmaz.

Bunların hiçbiri İstanbul’a gelmeyecekler. Gelen de boşuna gelir, eli boş döner.

Bu dünyada çok kısa süre içinde bu saydıklarımı yok edeceğim. Bunları yapanları da yok edeceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Kimse oy kullanmaya gitmesin


Bu gün Türkiye’de hiç kimse boş yere yorularak oy kullanmaya gitmesin. Seçim olmayacak. Her şey çoktan ayarlandı, hazırlandı.

Bazılarınız, Tayyip’in Rusların elinde piyon olduğunu, Rusların eline düştüğünü, Rusların onu Türkiye’nin başında tutmak için çırpındığını, bu maksatla da yapılamayacak olan şu sözde seçime müdahale ettiğini, Kemal’in de bundan rahatsız olduğunu, karşı mücadele verdiğini zan ediyorsunuz.

Bu da orta oyununun, danışıklı dövüşün bir kısmı… Kemal’in de Tayyip’in de arkasında aynı ülkeler, hükumetler, masonlar, terör örgütleri, kara paracılar var.

O Rusyanın başındaki yetkililer/idareciler dahi batıya çalışıyorlar, Rusya’ya ihanet ediyorlar. Tek bir sistem var, istediği zaman ülkeleri danışıklı dövüştürüyor. Seçimlerdeki rakipleri danışıklı dövüştürüyor. Dini cemaatleri danışıklı dövüştürüyor, Basın ve medya kuruluşlarını danışıklı dövüştürüyor. Sporcuları, spor kulüplerini danışıklı dövüştürüyor. Bu yolla siyasi, askeri, mali, dini dengeleri kontrolde tutmak istiyor.

Şu sıralarda sergiledikleri de bir danışıklı dövüşten başka bir şey değil. Sadece Rusya değil, Çin de aynı… Çin’in birimleri bile ABD’nin birimlerinden bağımsız değil.

Herkes bunu iyice kavramalı ve herkes bilmeli ki bu gün o tek sistemin Türkiye’de sergilettiği danışıklı dövüşü sert şekilde çökertilecek.

Batı, doğu, şu, bu kavgamız yok bizim. Devlet, vatan, millet kavgamız var. Türkiye kavgamız var. Şucu, bucu değiliz, hepimiz bu gün Türk milletiyiz. Hürriyetine koşan Türk milleti…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Onlar kim, Biden kimi kastediyor?

Onlar kim, Bidon kimleri kastediyor, laf arasında mesaj mı veriyor, rest çektiğini mi zan ediyor, anlamadım. Lakin İstanbul’a atarlandığını zan ediyorsa bilmeli ki sadece Türkiye’nin ve ABD’nin değil, bütün dünyanın geleceğini ben belirliyorum.

Bu güne kadar da bu dünyanın dengelerini, mensubu bulunduğum yol belirledi. İlk insandan itibaren bu böyle oldu. Hak peygamberler, en sonunda peygamber efendimiz ve onun yolunu devam ettiren silsile-i sadat belirledi, belirliyor.

Ben de onların emrindeyim ve Bidon gibi sübyancı, ayinci ve insanlığın düşmanı satanistlere bu dünyayı dar etmek için bu dünyadayım. Bunun için bu zamanda bu dünyaya gönderildim. Dar etmeye de devam edeceğim. Şu ana kadar yaşananlar fragmandı, hala film başlamadı.

ABD’yi de çökerten kişi olarak tarihe geçeceğim ve bu işi neredeyse bitirmek üzereyim… “ABD’nin çöküşü” isimli film başladığı gibi, çok çok kısa sürecek.

Geçen sefer de bir şeyler demeye çabalıyordu o Bidon, “savaşacağız” diyordu, sonra kürsüden çıkış kapısını bile bulamıyordu. Böyle bir ABD’yi çökertmek kadar kolay ne olabilir…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Türk lirası milletlerarası para birimi olacak

ABD dolarının yerine dünyada Türk Lirası “rezerv para, milletler arası para birimi” olacak.

Bu, kısa süre sonra olacak. Bu günden sonra bütün dünya genelinde daha büyük ve gizlenemez bir kaos hali oluşacak. Beklenmeyen hükumetler bile kolayca ve kısa sürede yıkılacak. Beklenmeyn dev şirketler bile kolayca ve kısa sürede iflas edecek.

Türkiye de savrulacak, savrulacak, savrulacak ve gerekli noktada bir anda Türkiye’nin savrulmasını durduracağım. Diğer ülkeler ve para birimleri savrulmaya devam ederken, ben kısacık sürede Türkiye’yi dünya lideri yapacağım. Bu da yaptığım, herkese gösterdiğim halde, hala inanılamayan icraatlarımdan biri olacak.

Kısa süre sonra dünyada, Türkiye’den daha güvenli, daha sakin, daha kazançlı bir ülke olmayacak. Onların çökmeye batmaya devam ettiği nispette büyük bir hızla, Türkiye devleşecek.

Dolayısıyla Amerikan Dolarının yerine, Türk Lirasından başka bir alternatif aramaya dönük çabalar bile zaman ve ekmek israfı… Hala ABD’yi ayakta tutmaya dönük çabalar ise daha büyük ve mantıksız şekilde zaman ve emek israfı…

Şimdiden herkes Bidon’la, Kamala ile, Trump’la, Putin’le, Scholz ile, Meloni ile, Macron ile, Sunak ile, Şi ile ve benzerleri ile vedalaşabilir. Bu gibi kişilerde alacakları olanlar, hemen paralarını sağlama almanın bir yolunu bulmalılar. Çin’in parça parça olmasına da ramak kaldı. Herkes buna da hazır olmalı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Millet, ülkenin idaresine el koymaya başlamıştır


Şu sözde siyasi partileri ve liderleri, eskiden olduğu gibi bu günlerde de talimatlarla yönlendiren ve danışıklı dövüştüren İsrail, İngiltere ve ABD başta olmak üzere toplamda onlarca ülke, Türk milletinin iradesine, sert kayaya çarpar gibi çarpmıştır. Yolun sonuna gelinmiş ve milletimiz, devletimiz ve gerçek müttefiklerimiz için çok hayırlı olmuştur.

Bu sürecin, bu güne kadar olduğu gibi, bu günlerde de milletimizin iradesine ve menfaatlerine aykırı şekilde, hukuk tanınmaz şekilde devam etmesini ve sonuca varmasını hedefleyen ve hangileri olduğu bilinen onlarca ülke mağlup olmuştur.

Bu sürecin kendilerinin lehine ve milletmizin aleyhine şekilde sonuçlanması için defalarca suni deprem saldırıları bile yapmış olan, batmış borsanın battığını bile gizleyen, hazinede bir kuruş para kalmadığını bile gizleyen/gizleten bütün yerli ve yabancı unsurlar mağlup olmuştur.

Bundan sonrasında kısa ama epeyi gürültülü bir “yeniden doğuş” süreci var. Hem Türk milleti bu kargaşalı, gürültülü sürece dair hamen son hazırlıklarını yapmalıdır, hem de Türkiye’nin gerçek müttefikleri, böyle bir zamanda açıkça Türkiye’nin yanında yer almalıdır. Bu süreçte Türkiye’nin, Türk milletinin, İstanbul’un karşısında olan bütün yabancı unsurlar, yeni dünya düzeninde kısa sürede yok olacaklardır.

Millet idareye el koymaya başlamıştır ve peş peşe olacaklar şunlardır:

– Tayyip Erdoğan karakteri, zaten açıkça gözler önünde olan hastalıkları sebebiyle CB lığı makamından alınarak güvenlikli bir akıl ve ruh sağlğı hastahanesinde tedavi altına alınacak. Sürecin sonunda yargılanacak.

– Altında Tayyip Erdoğan imzası olan her türlü resmi evrak, düzenleme, yasa, anlaşma hükümsüzdür, geçersizdir. Fesh edilmiştir. Bütün bunlarda Türkiye’nin, Türk milletinin lehine olanlar, yeni düzenlemelere, anlaşmalara ve yasa çıkartılmasına kadar geçerlidir ve diğerleri dikkate alınmayacak.

– “Başkanlık” sistemi denilen ve tamamen CIA ürünü olan, tamamen gayri meşru seçimlerin ve referandumların devamında uygulamaya konan sistem fesh edilmiştir, geçersizdir.

– Suriyeliler başta olmak üzere, sayıları on milyonu çoktan geçmiş olan sözde mültecilerin tamamı “birkaç gün” denilebilecek kadar kısa sürede sınır dışı edilecekler. Türkiye’nin örtülü/gizli işgali maksadıyla, Büyük İsrail projesi ve dünya genelinde yaygın olan insan ve organ kaçakçılığı maksadıyla yürütülen bu sözde mülteci projesi de birkaç gün içinde çökertilecek.

– Türkiye NATO, AB ve BM üyesi değildir. Bu gibi masonik ve satanik teşkilatlara Türkiye’nin üye olmasını onaylayan imzaları atan yetkililer Türk değillerdi, vatana ihanet halindelerdi. Dolayısıyla Türkiye’deki NATO ve ABD askeri üsleri de şu anda gay-i meşru, gayr-i hukuki şekilde Türkiye’de bulunuyorlar ve derhal boşaltılacaklar. En ufak bir direniş halinde silahlı güç kullanılacak.

– Yeni idare sistemini tercih etmek ve kanunlaştırmak dahil olmak üzere, Türkiye’nin iç işlerine herhangi bir yolla karışan bütün devletlerin, ilgili siyasi ve askeri unsurlarına karşı silahlı güç kullanılacaktır. Bu yönlü hamleler yapmaya teşebbüs edecek sözde diplomatik temsilcileri dahi düşman unsur görülerek silahla etkisiz hale getirilecektir.

– TBMM de, başlarında resmen yetkili bakanlar bulunmayan, hükmü ve yetkisi hiç olmamış çete üyeleri bulunan bakanlıklar da hükümsüzdür ve dikkate alınmayacaklar. Danıştay da Sayıştay da Yargıtay da YSK de hükümsüzdür.

Söz milletindir. Ordu millet el ele, gerçekten hür Türkiye…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi