Şu TCG Anadolu dedikleri gemi de bir tasarım hatası

O gerçek bir uçak gemisi değil. Ne için tasarlandığı ve imal edildiği anlaşılamayan bir garip metal yığını o…

Şu haliyle uçak gemisi vazifesi de yapamıyor, başka bir askeri maksada da doğru düzgün hizmet edemiyor. Silah, mühimmat, insan, organ, uyuşturucu kaçakçılığında az da olsa işe yarıyorsa, o kısmı başka ve itiraz etmeyiz.

Şundan bir tane daha yapılacağını ve para verileceğini söyleyen herife de bir top veririz, sektirir gider. Yetti bu lanetleme seviyesindeki pislik, yalancılık, ihanet, küstahlık.

İspanya Ankebut Ağından tamamen ve gerçekten çıkmadan, TR İspanya ile hiçbir iş yapmayacak.

Ayrıca Türkiye, AKPKK diye bir şey kimsenin hayalinde bile yokken, onlarca sene önce bile kendi uçağını, gemisini, denizaltı gemisini alasıyla yapabiliyordu.

TR’nin yüzen metal yığınlarını yapması için İspanya ile paslaşmasına gerek yok. İhanetler, kasıtlar, peşkeşler, sömürmeler kaldırılsın, TR gerçek bir uçak gemisini bile tamamen kendi imkanlarıyla yapabilir. Kimsenin desteğine ihtiyaç duymaz.

TR ihtiyaç duyduğu askeri uçakları da çok kısa süre içinde kendi imkanları ile yapabilir. Kimsenin uçaklarının peşinde koşmasına gerek yok.

Bir Hür Kuş, bir Hür jet bile yapamayanların, yaptık derken Güney Kore’den ve şuradan buradan eğitme uçakları satın alanların yalanları, dolandırıcılıklar sıktı artık.

ATAK’ların da İtalyan masonlarıyla, kara paracılarıyla, vahşileriyle anlaşmalı olarak oynanan bir oyun olduğunu, TR’nin ATAK falan yapmadığını bütün cihan biliyor.

Neresinden bakılırsa bakılsın, TR’nin önünden kaldırılması gereken en büyük engel batı alemi, ABD, İsrail, şu, bu değil… En öncelikle kaldırılması gereken engel şu Ankara çetesi ve şu sözde çağdaş ama gerçekten sömürgeci İngiltere’nin dayatması olan rejim…

Yakında bir emir vereceğim ve TR’de Çin ile Rusya’ya ve Çinlilerle Rusyalılara ait olan her ne şey varsa, hepsine anında el koyduracağım.

Taşınır, taşınmaz her şeye… Ta ki ev, villa, apartman, arazi, tarla ve fabrikalara kadar her şeye…

Özel kişilere ait olsun, tüzel kişilere ait olsun, vakıf olsun, dernek olsun, başka milletlerden birinin üzerinde gösteriliyor olsun, başka ülkelerin şirketlerinden birinin üzerinde gösteriliyor olsun, hiç fark etmeyecek. Önce büyük bir hesaplaşma başlayacak. TR’nin toplam alacağı belirlenecek, bu alacak ilgili ülkelerden talep edilecek. Vermiyorlarsa TR’de el konulan hiçbir şeyleri iade edilmeyecek. Mümkün olabilen en kısa sürede de Rusya ile Çin’e harp ilan edilecek ve alacaklarımızı yine de alacağız. Hem Rusya’yı hem de Çin’i parçalara böleceğiz.

Bu sırada, uygun gördüğüm Afrikalı toplulukları Çin’e ve Rusya’nın muhtelif bölgelerine yerleştireceğim. Savaş sırasında Afrikalıların da çok büyük ganimetler elde etmesini sağlayacağım. Sömürülmüş diğer milletlerin de intikamlarını almalarını sağlayacağım.

Nerede sömürmeci, kara paracı gördüysem, hepsini boğduracağım, yok ettireceğim.

TSK böyle zararlara uğratılırken, TSK üzerinden de bu halk kandırılırken, buna alet olan subayların da hepsi yargılanacaklar. Suçlu bulunanlar idam edilecekler. Çünkü bu açıkça vatanı ve milleti satmak, ihanet etmek.

Öyle kolay değil inanetlere, vurgunlara, peşkeşlere, sömürmelere imzalar atmak. Bedeli var o imzaların.

Şu yalanları yayan basın ve medya mensupları bile hayatta kalamayacaklar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın