Hepsi yalan…

Haber metni:

Twitter’ın değeri 44 milyar dolardan, 19 milyar dolara düştü

Gerçek sahibi CIA olan Twitter’ın (X) geçen yılın aynı döneminde 44 milyar dolar piyasa değerine sahipken, şu an 19 milyar dolar piyasa değerine sahip olduğu açıklandı.

Son olarak X’te küçük bir hissesi olan yatırım şirketi Fidelity, ağustos sonunda şirkete 16,9 milyar dolar fiyat biçmişti.


Hepsi yalan…

Ne gerçek bir satış yapıldı, ne 44 milyar dolar verildi ne de şu andaki değeri 19 milyar dolar.

Yeni adıyla X’e bir milyar dolar veren bile bulunmaz. Ona para verip satın alacak kişi de onu hayatta tutamaz.

Zaten CIA X’i satamaz. O sözde satıştan, devirden sonra, Balon Musk’ın geçmiş yöneticileri ifşa ettiği paylaşımlar bile danışıklı dövüştü.

Bütün dünya Twitter’de iyi nsanlara yer olmadığını, Twitter’in mason, satanist ve pislik insanların mekanı olduğunu… Dünya insanlığına düşmanlık etmek için geliştirilen projelerin ve bu projelerde kullanılan şeytanlaşmış insanlnarın mekanı olduğunu anlamıştı…

O sözde satış ve ayar çekme manevralarını yaparlarken bile yazdım, boşuna uğraştıklarını Twitter’ın bittiğini…

İsim değiştirmek de sözde sahibini değiştirmek de işe yaramadı, yaramayacak. Balon Musk üzerinde gösteirlen diğer projelerin de X’ten farkı yok.

Çünkü Ankebut Ağı bir bütün olarak batıyor.

Şu anda TR’de özel bankalar ağlaşıyor, iflas açıklamamaları için Ankara çetesi tarafından da yönlendiriliyorlar. Belki de birkaç gün sonra memura ve emekliye maaş bile verilemeyecek. Hükumet de hazine de özel bankalar da çoktan battılar, çıkılmaz bir kuyuya düştüler.

Lakin bu, sadece TR’de böyle değil. Güya güçlü, çağdaş, örnek ülke diye palavralarla anlatılan o ülkeler bile perişan haldeler. En dev markaları bile iflas açıklayacak şartlardalar. Bu gizlemenin, bu baskılamanın da bir faydası yok. Bütün Ankebut Ağı, büyük bir gürültü ile batıyor.

X’de, düzenli ve işe yarar gelir elde edebilmek için her yolu düşündüler, denediler. Bu sayede ayakta kalacaklardı güya… Lakin her fikirleri, denemeleri aksine daha büyük tepkiler ve darbeler almalarına sebep oldu.

Asya gibi çok yüksek nüfusa sahip olan bir bölgede zaten Google, Youtube, X, gmail, Facebook, Instgram, Whatsapp gibi CIA projesi sistemler kullanılmıyor.

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformaları listesinde, şu yukarıdakilerin hiçbiri ilk ona giremiyor.

Zaten çok yakında TR de bütün bunları kullanmayı bırakacak ve hepsini temelden yasaklayacak. Erişmeye izin verilmeyecek.

TR’nin peşinden, bölgedeki onlarca ülke de bunu yapmak zorunda kalacak.

Ben zamanında, sırf bir para alışverişi oluşsun diye, usul gereği 5-10 milyon Türk lirası teklif ettiğimde, X’i bana bıraksalardı, sansürüm de kalksaydı, anca o şartlarda X diye bir şey varlıkta kalabilirdi. O fırsatı da kaçırdılar. Sadece benim profilimde en az bir milyar takipçi olacaktı.

Bir Yorum Yazın