En tez vakittte ibret-i alem olsun

Beş para etmeyen ciğeri balon misali patlasın.Leşini gören, “Bu herif kime karşı nasıl bir nankörlük ve hadsizlik etti de bu kadar feci şekilde öldü. Biz az önce ne yaşadık böyle, ne gördük. Allah-ü ekber. Dünyadaki son sahnesi bile akla zarar olan bu herifin, sorgusu, suali, kabir azabı, sonsuz ahiret hayatı acaba nasıldır.” desin.

Ölümü başkalarının hidayete ermesine sebep olsun. Gafillerin sarsılıp da kendine gelmesine vesile olsun. Nefsin eline düşmenin ne demek olduğunu iyice idrak etmelerine sebep olsun.

Kahrolsun nankörler. Kahrolsun bedbahtlar. Kahrolsun münafıklar. Kahrolsun fitneciler. Kahrolsun hasedçiler. Kahrolsun İblis’e tasmalı it olanlar. Kahrolsun düşmanla uğraşmak yerine mü’minlerle uğraşanlar. Kahrolsun iftiraları art arda dizenler. Feryatları arşa varsa da zebanileri vurmaya, yakmaya, kesmeye, parçalamaya devam etsin.

TR’deki ABD ve NATO üsleri de işgalci unsurlar ve onlar da orta doğudaki diğerleri gibi meşru hedefler.

Tereddüt olmadan saldırılacak.
Taş üstünde taş, gövde üstünde baş bırakılmayacak. Bu yapılırken tek bir sivile bile zarar verilmeyecek. Lakin onlardan tek bir er bile hayatta bırakılmayacak.

MİT’ten, TSK’den veya hükumet de denilen Ankara çetesinden her kim, TR’deki ABD ve NATO üslerini ve o üslerdeki alçakları korumaya dönük bir hamle yapmaya kalkarsa, onlar da anında cehenneme gönderilecek. Seçilmiş, atanmış, asker, siyasi yetkili ayrımı yapılmayacak. Memleketimizin dahilindeki işgalci unsurlara çalışan herkes infaz edilecek.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın