Taviz yok…

Tekrar ediyorum.

TR içinden ve dışından bütün taraflar bilsinler ki şu maddelerden asla taviz vermeyeceğim:

– TR’deki bütün mülteciler, sözde vatandaş yapılanlar ve sözde mülk alanlar da dahil hepsi topluca ve en fazla 15 güne yayılan bir müdahale ile gönderilecek.

– TR’deki bütün ABD ve NATO üsleri kapatılacak

– TR’de LGBT’nin kökü hızlıca kazınacak

– TR’de terörün kökü kazınacak. Tek bir terör örgütü bile TR içinde bulunamayacak, adım bile atamayacak. “Senin terör örgütün, benim terör örgütüm” devri kapanacak.

– Açıkça ya da sinsice Türk ve İslam düşmanlığı yapılmayacak. Diğer ırkların ve dinlerin mensupları arasından suçsuz olanlara karşı da dinlerinden ve ırklarından dolayı hiçbir baskı yapılmayacak.

– TR gerçek bir hukuk devleti olacak

– TR’de rejim değişecek. Demokrasi ve cumhuriyet denilen, cahilleri baş tacı eden, ülkeyi cehenneme çeviren, Londra dayatması sistem hemen değiştirilecek. TBMM denilen şer yuvası hemen kapatılacak.

– TR’de organ ve insan kaçakçılığı anında ve tam manasıyla bitirilecek. Zorla fuhuş ve kandırarak, tuzağa çekerek fuhuş yoluna sürüklemek de anında bitirilecek. Zamana yayılarak uyuşturucu kaçakçılığı ve kullanılması da bitirilecek.

– TV kanallarından, basından ve sosyal mecralardan devam eden namussuzlaştırma, cinsiyetsizleştirme, sapıklaştırma, teröristleştirme, çıplaklaştırma, arsızlaştırma gibi ve aileyi yıkan, evlilik dışı ilişkileri meşrulaştıran, topluma maddi ve manevi felaketlere sürükleyen mücadelelere anında son verilecek.

– Mason tarikatının bütün faaliyetleri anında ve gerçekten yasaklanacak. Yer altına çekilmelerine de izin verilmeyecek.

– Satanistlik de teröristlikle aynı muameleyi görecek ve satanistlik de yasaklanacak.

– Büyücülere, satanistlere, cinsi sapıklara, terör örgütü üyelerine ve terör örgütü savunucularına/destekçilerin, haksız yere cana kıyanlara hemen idam cezası getirilecek.

Bunlar uymuyor mu, hiç sorun değil… Uymayanlar bana yaklaşmasınlar, zamanımı bile çalmasınlar. Umurumda bile değiller. Ben bunları ve daha fazlasını yine de yapacağım ve hem de çok kısa süre içinde yapacağım.

Bir de basit basit oyunlara kurmaya kalkarak, oyalamaya çabalayarak, tuzaklara çekmeye çalışarak kimse bana yanaşmasın. Sıkıldım o oyunlardan ve artık onlara hak ettikleri karşılıkları verme zamanına da geldim. Karşılıklarım, hak ettikleri kadar sert ve yok edici seviyede olacak.

Tekrar ediyorum.

Kripto para işlerinden çıkın. Paranızı altına ya da diğer değerli madenlere çevirin ve kendinize ait emniyetli bir yerde muhafaza edin. Sadece zaruret olan kadarını nakit tutun ve onu da geçici bir süre için Euro’da tutun.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın