Filistin’in sözde başkanı Mahmut Abbas da Çingene

Filistin denilen sözde devletin sözde devlet başkanı olan Mahmud Abbas da bir Çingene…

Kıpti ya da Ermeni de diyebilirsiniz. Aslında aynı şey demek oluyor.

Abbas da gizli bir hristiyan. İslam dinine aslında şiddetli şekilde düşman. Yakın etrafı da kendi gibi gizli çingene/hristiyan kişilerle dolu.

Zaten Mahmud Abbas da bir zamanlar Yaser Arafat’ın sağ kolu gibiydi.

Hani şu koynunda haç taşıyan, nerede papaz görürse sarılıp öpen, kara paracı, insan şeytanı, şunun bunu piyonu, gizli hristiyan Yaser Arafat’ın…

Filistin’de güya İslami mücadele veriyormuş gibi görünürken, Yahudiler karşısında hristiyanlığın mücadelesini veren çok yüksek sayıda kişi, grup, örgüt var.

Bunların azılı Türk, Türkiye düşmanı olmalarının arkasında da bu sarsıcı gerçek var. Azılı İslam düşmanı olan Filistinli gizli hristiyanların, İslam’ın sancaktarlığını yapmış olan Türkleri sevmeleri beklenemez.

Bunların İran’la çok yakın olmalarının arkasında da sarsıcı bir gerçek var. Çünkü İran hiçbir zaman gerçek bir İslam devleti olmadı, şimdi de değil. Hep iktidarda gizli hristiyanlar vardı ve İran’da hala iktidarda gizli hristiyanlar var. Sözde Ayetullah Hamaney bile bir gizli hristiyan. Humeyni de gizli bir hristiyandı ve hristiyan batı aleminin casusuydu. Tehlikeye düşünce Türkiye’ye de getirildi çünkü o vakit de Türkiye’de gizli Ermeniler iktidardaydı. Yıllardır anlatıyorum, Türkiye’de başörtüsünü bile yasaklayacak kadar ileri giden gizli Ermeni/Çingene pislikler, sözde İslam devleti olan İran söz konusu olunca hep sustular. Hatta bir kısmı İran’ı açıkça övdüler, iyi ilişkiler kurdular. Bu da gizli Ermenilerin devletler üstü bir dayanışmasıydı ve hala devam ediyor bu hal…

Türkiye’de son bir sene içinde bile Türk milletine zarar veren yüzlerce şeyde sesleri hiç çıkmayan CHPKK’nin hatta şu TİP’li Erkan Baş’ın ve hatta Doğu Perinçek’in bile birkaç gündür Filistin hassasiyeti sergilemesi, gerçek soyları, ırkları, dinleri, hedefleri ile alakalı.

Bunların hiçbiri Türk de müslüman da değil.

Gizli Ermeni Çingene ve gizli hristiyan Recai Kutan’la benzeşmiyor mu Mahmud Abbas?

Necmettin Erbakan’ın yakın çevresinde kaç gizli Ermeni vardı?

İran’ın başındaki kaç gizli Ermeni/hristiyan ile paslaşıyorlardı?

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın