Bu maskeli savaşı da bitireceğim


Sakin olun, akıllı olun, İsrail’den ve Filistin’den uzak durun. Boş yere kendi başınızı da ülkelerinizi de yakmayın. Ben hem İsrail’in hem de Filistin’in üzerinden geçeceğim. Bu maskeli savaşı da bitireceğim.

O Netanyahu denilen şeytana da bakmayın. Gücü olan tehdit etmez, ezer geçer. Bizim gibi gayr-i resmi bir hükumet mi onlar, neyi bekliyorlar?

Hepsi zaman kaybı, yaşananlar da kuru gürültü. Planlarını çoktan bozdum. Bütün Amerikan ordusu ve donanması da gitse oraya, bu işin sonu değişmeyecek. Sonucu baştan netleşti, kesinleşti.

Orada ne bir İsrail kalacak ne de müslüman devleti gibi görünen bir gizli hristiyan devleti olacak. Oralar bizim toprağımız ve geri alacağız.

Atamız İbrahim peygamberden beri, en az 15 bin senedir Türk yurdu oralar. İblis’in sonradan türettiği çingenelerin yurdu değil.

Türkiye’de Filistin ve İsrail gürültüsü istemiyorum. Biz kendi gündemimize devam edeceğiz.

Türkiye’deki hatta İran’daki insan topluluklarının ve hatta siyasi partilerin ve resmi kurumların başına sızmış olan gizli hristiyanları ifşa etmem iki saatimi almaz.

Sansür de kurtaramaz onları. Buradan da ifşa etmem zaten…

İstanbul hükumeti:

Amerikan ordusu Filistin-İsrail meselesine karışırsa…

TR başta olmak üzere, bölgedeki bütün resmi ve gayr-i resmi ABD unsurları acımasızca hedef alınacak. Sadece askerler ve gizli servis elemanlarıyla sınırlı kalmayacak.

ABD unsurları olmasa da ABD’ye çalışan bütün unsurlar da hedef olacaklar.

İstanbul hükumeti:

Hizbullah da Filistin-İsrail meselesine müdahil olmayacak. Aksi halde İran da ağır bedeller ödeyecek.

İstanbul hükumeti:

Türkiye, çatışma bölgesinden kaçan İsrailliler için güvenli liman değil. Burada Filistlinlileri de İsraillileri de görmek istemiyoruz.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın