Bir kez daha gördünüz mü?


Ne dediysem o… Bizim istihbaratımız hep sağlam. Muharrem, Meral, Tayyip, Bohçalı, o, şu, bu, hepsi çarpıldı. Hala metafizikle çarpılıyorlar. Aksi halde ne Muharrem sahadan geri çekilirdi, ne Meral ne de diğerleri…

Sahada duracak fiziki/tıbbi güçleri de yok. Mümkün olduğu seviyede maskeli balo sergiliyorlar. Gerçekten benzeyen dublörler, maskeli dublörler, yapay zeka ile görüntülerde yüz ve ses değiştirme taktikleri kullanıyorlar. Tayyip’in basketbol oynadığına dair son görüntüler de yine sahte. Gerçek Tayyip ayağa kalkamıyor, ayakta duramıyor.

Hakan Fidan bile aklını kaybetmiş gibi bir vaziyette. Bakışları bile iyi deli gibi oluyor. Abdullah Gül dahi iyi çarpılıyor. Çok ileri seviyede sağlık sorunları yaşıyor.

Aslında siyaset sahnesinde neredeyse kimse kalmadı. Az, biraz sahada durabilenlerin de geleceğe dair hiç ümidi kalmadı. Şu Meral zaten dikkat çekici şekilde geri duruyordu, sahaya çekip bu halinin görülmesini istediğim için o yayınları yaptım. Beklediğim gibi de oldu ve işte yine hastahanelik oldu. Bunların sadece bedenleri değil, zihinleri de aşırı sorunlu. Hafızaları, muhakemeleri, idrakları çok sorunlu.

Ayrıca sahada hareket edebilecekleri hareket alanları da yok. Her yer aşırı gergin, her yerde tesirim var. İstesem bütün Ankara çetesini, bir askeri darbeye ya da halk darbesine gerek kalmadan bile, iki saat içinde bile toplatabileceğimi biliyorlar. Bunlar zaten devrilmiş vaziyetteler. Asıl mesele, bu hallere rağmen bile hala TR’nin idaresini bırakmak istemeyen masonların, kripto kimlikli kişilerin de kökünün kazınması meselesi… Mesele, masonlara ve kripto kimlikli kişilere hala destek vermek isteyen, sık sık işgal tehditleri yapan ülkeleri de çaresiz, güçsüz bırakma meselesi. Yoksa Ankara çetesi seneler önce bile tamamen, açıkça devrilebilirdi.

Ayrıca mesele, bu milletin çoğunluğu değilse bile, geriye kalan ve asıl millet denilebilecek kısmının da üzerine düşenleri yapması, hem dünyevi hem dini sebeplere ve esaslara uyulması meselesi.

Şunların Ankara çetesi dediğimiz sistemleri çoktan çöktü ama zorladıkça zorluyor o Ankebut Ağı… Bu kadrolarla, bu şartlarda neleri zorlasın? Hep kameralara oynatıyor, hep yalanlar, hep illüzyonlar, başka bir şey yok.

Hala resmen değilse de uygulamada Türkiye, İstanbul hükumetinin kontrolünde. Herkes bunları açıkça görsün ve hata yapmasın. Ayaklar altında kalmasın. Yok olmasın. Batmasın, çökmesin.

Haber metni:

Meral Akşener hastaneye kaldırıldı.

Ateş, kusma, ağrı ve halsizlik şikayetiyle Ankara’da bir hastaneye başvuran Akşener’e viral enfeksiyon teşhisi konuldu. Toplantı ve programları ertelendi.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın