Rüyada yıldız kaydığını görmek | Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Hocam selamunaleyküm

Çok ilginç rüya gördüm

Dünya karanlık

Sadece annem ve ben varız

Sanki dünyanın üstündeyiz ve yıldızlar yanımızda kayıp kayıp gidiyorlar herkes ölüyor ama bize birşey olmuyor

Karanlık bir gece

Annemle ikimiz birbirimize bakıyoruz ve tüm bu olanlar gerçekleşiyor

Nedir hocam bu rüya

Mehmet Fahri Sertkaya = vas. Sen bu rüyada temsili karaktersin. Başkasının yerine kendini gördün. Mucizevi şeyler yaşanacak. Hem çok büyük kayıplar, zararlar, afetler olacak hem de çok büyük kazançlar, çıkışlar, zaferler olacak. Dünyanın dengesi değişecek.

Rüyada yıldız kaydığını görmek, halk içinde sevilen ve sayılan bir kimsenin vefatına veya görevini terk etmesine işarettir. Rüyada gökyüzünde birden fazla yıldızın kayması, o toplumun önemli insanların kadrini kıymetini bilmeyip layık olmayan kişilere değer verdiklerini gösterir. Rüyasında büyük bir yıldızın kayması, çok değerli bir kimsenin o yöreyi terk etmesine veya ölmesine; yıldızın kayarak bütün gökyüzünü gezinmesi, önemli bir şahsın birçok yerde bulunup insanları feyziyle bilgilendirmesine işarettir. Rüyada yıldızın kayıp dünyaya düştüğünü görmek ileride büyük bir makam sahibi olacak ve insanların içinde sivrilecek bir kimsenin doğumuna delalet eder.

Sussam mümkün olmuyor, anlatmak istesem mümkün olmuyor. Kelimelere dökemiyorum, anlatamıyorum ama anlıyor musunuz?

Ya da hiç değilse, sezebiliyor musunuz?

Büyük diyorum, çok büyük bir şeyler oluyor…

Sadece birkaç haftadır metafizik kabiliyetlerini bilen ve kullanan bir takipçim. Bir cümle ile, kendi rüyasına durugörü ile bakmaya sevk ettim.

Ben zaten anında tabir etmiştim içimden, o da tam isabet halinde gördü.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın