İstanbul hükumeti Türkiye ve dünyaya yön vermeye devam ediyor


Ukrayna krizi bitirilecek

Türkiye’deki sözde sığınmacıların tamamı, sözde vatandaş denilenleri dahil, derhal gönderilecek.

ABD ve NATO üsleri TR’den derhal def edilecek.

Süleymanlılar cemaati başta olmak üzere, bütün cemaatlere, hukukun gereği olan ve çok gecikmiş olan operasyonlar yapılacak.

Suriye krizi bitirilecek.

Irak’ın kuzeyinde terör ve bölücülük tamamen imha edilecek. Oradaki sözde bölgesel idare dağıtılacak.

Yunanistan’da, Yunanların sözde ordusunun haricinde, herhangi başka bir ordunun ya da askeri ittifakın tek bir mermisi bile kalmayacak. Tek bir eri/askeri bile kalmayacak.

Ege adalarımız tekrar iade edilecek ve herkes bu hakkımızı tanıyacak.

Kıbrıs adasının tamamı Türkiye’nin topraklarıdır. Kıbrıs tek parçadır ve bölünemez. Kıbrıs yeniden şekillendirilecek, dengelenecek. Orada hiçbir yabancı/işgalci ülke gücü bulunmayacak. İngiltere ve İsrail Kıbrıs’tan uzak duracak. Kıbrıs’ın TR’ye ait olduğu bütün taraflarca tanınacak.

Türkiye’nin tamamında bütün organ işleri, insan kaçakçılığı işleri, zorla fuhuş işleri tamamen ve derhal durdurulacak.

Adnan Oktar suç örgütüne gerçekten operasyon yapılacak, gerçekten yargılanacaklar, gerçekten cezalandırılacaklar, gerçekten çökertilecekler.

Hala basında, medyada, sosyal medyada, sanayide, adliyelerde, resmi kurumlarda binlerce Adnan Oktar suç örgütü üyesi var.

Türkiye NATO’dan, G20’den ve benzeri bütün teşkilatlardan resmen ve derhal çıkacak. Türkiye Muktedirler İttifakını resmen ilan edecek ve ittifakın kurucu üyesi olacak.

Azerbaycan ile Türkiyenin bütün diplomatik teması tamamen kesilecek. Fahri konsolos bile bulunmayacak. Asla iki ülke arasında bir liralık alış veriş bile yapılmayacak.

Bulgaristan ile, Macaristan ile, Sırbistan ile, Rusya ile Türkiyenin bütün diplomatik temaları tamamen kesilecek. Fahri konsolos bile bulunmayacak. Asla iki ülke arasında bir liralık alış veriş bile yapılmayacak.

Türkiye’de FETÖ’ye gerçekten operasyonlar yapılacak. FETÖ gerçekten çökertilecek ki zaten cemaatlerin içi FETÖ’cülerle dolu. Adnan Oktar suç örgütünden PKK’ye kadar her türlü pislik yuvası ile de kaynaşmış vaziyetteler.

Türkiye derhal gerçek bir hukuk devleti olacak.

Türkiye’de bir tek Ukraynalı ve Rus turist bile kalmayacak. Burayı da lanetli bir yere dönüştürmelerine meydan verilmeyecek.

Para vermiş, mülk satın almış ve sonra vatandaş olmuş gibi görünenler bile def edilecekler. Gitmeyenler yaka paça atılacaklar.

Karma eğitim derhal kaldırılacak. Üniversite olduklarına dair tabela asmış, öğrenci toplayan ama dolandırıcıdan başka bir şey olmayan onlarca sözde üniversite derhal kapatılacak. Bu güne kadar verdikleri sözde diplomaların tamamı iptal edilecek, hükümsüz sayılacak. Her işte dürüstlük, doğruluk ve hukuk üstün olacak.

Türkiye, bir ay içinde toplamda trilyonlarca dolar yatırım yapacak olan gerçek yatırımcıların “Bu kadarını hayal bile etmiyordum” diyeceği kadar güvenilir bir hukuk devletine derhal dönüştürülecek.

Ekran fahişelerinin tamamı toplanıp alınacak. Bir daha güneşi görmeyecekler. Yayıncılık imkanlarının çökertici bir silah gibi kullanılmasına asla meydan verilmeyecek.

Ekranlardaki sahte hocaların tamamı toplanıp alınacak, bir daha güneşi görmeyecekler. Onlar üzerinden, milleti ayakta tutan gerçek dini değerlere sinsice saldırılmasına artık meydan bırakılmayacak.

Türkiye’de gerçekten milli güvenlik olacak.

TİKTOK derhal yasaklanacak.

20 milyon sözde sığınmacıyı derhal sınır dışı ederek konut sorununu çözmek, fahiş kiraları düşürmek ve patlama seviyesine gelinmiş türlü sorunları da çözmek yerine…

“Konut sorununu çözmek için hazine arazilerini imara açacağız” diyebilen gizli Ermeni, gizli Yahudi, mason sözde yetkililerin tamamı derhal yüce urgana sevk edilecek. (Yağlı olması tercihli olacak)

Bunların leşlerinin hazine arazilerine gömülmelerine bile meydan bırakılmayacak.

Hala, hala, hala Türkiye’yi peşkeş çekmek isteyen bu piç kurularının gerekiyorsa soyları bile kurutulacak.

Akşamları aç yatan milyonlarca Türk çocuğunun hesabı sorulacak. Onları aç yatırırken istilacıları onların hakkı olan paralarla doyuranlar yüce urgana sevk edilecek. (Yağlı olması tercihli olacak)

Mısır ile Türkiyenin bütün diplomatik teması tamamen kesilecek. Fahri konsolos bile bulunmayacak. Asla iki ülke arasında bir liralık alış veriş bile yapılmayacak.

Rusya’nın peşinde koşan Afrika ülkeleri ile Türkiye’nin arası açılacak. Türkiye onları muhatap dahi almayacak. Türkiye öncülüğünde tesis edilen yeni dünyada onların yeri olmayacak.

Ben laf olsun diye yayın yapmadım, yapmıyorum. Gayet ciddiyim. Bunlar bir şey değil, çok çok daha fazlası kısa sürede yaşanacak. Türkiye değişirken dünyayı da değiştirecek.

Rusya Federasyonu bünyesinde bulunan cumhuriyetler arasından, Türkiye’ye dahil olmayı tercih edenlerin, nüfusun genelinde ciddi genetik sorunlar ve başta da Çingenelik bulunmayanları, hangi dinden olurlarsa olsunlar kabul edilecekler. Türkiye toprağı olacaklar.

Müslüman bilinen ama ileri seviyede genetik kod sorunları toplumlarının genelinde görülen Pakistanla, Bangladeşle, Afganistanla, Endonezya ile, Malezya ile Türkiye’nin dostluğu ve ortaklığı olmayacak.

Brunei’deki sözde kraliyetin çökertilmesi ve o kartın Ankebut Ağından alınması için Türkiye üzerine düşen her şeyi yapacak. Yanlış safta duran herkes, hatasının bedelini ödeyecek.

Dünyanın baş belalarından biri olan Shell, Brunei üzerinden de çökertilecek.

ABD’den çıkın. Hiç olmadığı kadar riskli…

Dünyanın herhangi bir yerinde hala bana kızabilen siyasetçi, asker, iş adamı birilerine denk gelirseniz “Çöp bunlar, çöp. Bu kadar mı kafasız olunur. Hala mı bu kadar cahil kalınır.” deyip sakince, göze batmadan uzaklaşın. Sakın bir şeyler anlatmaya, ispat etmeye çabalamayın ve onları akl-ı selime davet etmeyin.

Onların cahilliği, kafasızlığı, hırsları, ahmaklığı, şeytanlığı, öfkesi, kini gözlerini kör etmemiş. Onlar hepinizi daha da büyük sorunlara hatta felaketlere sürükler. Onlar ayar almazlar. Onlar aşırı vasıfsız kişiler. Bir şekilde bir yerlere getirilmiş olmaları sizi aldatmasın. Gerçekçilikten ayrılmayın.

Türkiye’de “Yüce Divan” denilen bir müessese gerçekte yok. Sorunları Yüce Urgan ile çözeceğiz.

Putin mi? O kim, kaldı mı öyle birisi? En son ayağımın altında görmüştüm onu… Beni ayağının altına almaya çalışırken ayağımın altında kalmıştı. Piyonları da öyle…

Türkiye ile Belarus denilen suni devlet arasındaki bütün diplomatik temaslar kesilecek. Lukaşenko denilen kara paracı pislik herif ve çetesi devrilirse, diplomatik temas yeniden sağlanacak.

Onun üzerinden Türkiye ile Belarus arasında kurulan kara paracılık ağları da tamamen çökertilecek.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın