Hindistan çöp oldu


Bundan sonra Hindistan’da o haber verdiğim büyük savrulmalar, batışlar daha da çok ve sık yaşanacak. Daha da büyükleri yaşanacak. Bundan sonra Hindistan’da çok daha büyük afetler de yaşanacak. Hindistan’ın mühleti tamamen bitti. İblis’in Hindistan kartı da çöp oldu, iyice çöp olacak.

Son zamanlarda bile toplamda dokuz yüz seneden fazla süre Türklerin idaresi altında kalmış olan Hindistan, iyice temizlendikten sonra yeniden Türklerin idaresi altına girecek. İblis, Hindistan üzerinden dünyayı daha fazla fesada veremeyecek.

Sinsice iktidarlarını ele geçirdikleri ülkelerin gücünü karşımızda seferber etmek ve bu yolla bizimle restleşmek isteyen Çingenelerin korkaklığı, vasıfsızlığı, cesaretsizliği, çaresizliği, yıkılmışlığı ama buna rağmen blöf yaptıkları açıkça gözler önünde serilmiştir. Bu son numaraları da tutmamış ve daha fazlasıyla aleyhlerine dönmüştür.

Bizim ise cesaretimiz, samimiyetimiz, davamıza tam bağlılığımız, adaletimiz, dahiyane seviyedeki siyastemiz, bitmek bilmeyen gayretimiz, gerçek kardeşliğimiz açıkça gözler önüne serilmiştir.

Bundan sonra dünyanın tek bir idare merkezi var ve o da Londra değil, İstanbul…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın