Grönland’daki buzulların erimesinin dünyaya zararı yok

İstanbul hükumeti:

Gizli Ermeni, mason, satanist Celal Şengör’ün, Grönland’a dair yakın geçmişte yaptığı ve şimdilerde muhtelif yerlerde yapmakta olduğu açıklamaların epeyi bir kısmının bilimsel temelleri bulunmuyor.

Grönland’ın tamamındaki buzulların erimesi halinde bile dünyada ciddi bir tehlike oluşmuyor. Grönland buzulları tamamen erirse, denizlerin yedi metre yükseleceği iddiası da bilime değil, masonların ve satanistlerin palavralarına, art niyetli açıklamalarına dayanıyor. En arka plandan uzaylı unsurlar tarafından idare edilen masonlar ve satanistler arasında, bu bilim dışı ve cahilce ve dayanaksız iddialar, uzaylı tarafların kendi menfaatlerini korumak, dünyada gizlice yaşama şartlarını devam ettirmek adına yayılıyor. Türk olmadığı halde Türk rolü oynayan, Türklerin hiçbir ortak değerine tabi olmayan Celal Şengör’ün hiçbir açıklaması Türkiye’nin ve Türk halkının görüşlerini ifade etmiyor.

Türkiye, Grönland’daki buzulların mümkün olan en kısa sürede ve tamamen eritilmesi, bu maksatla en ileri teknolojilerin kullanılması ve şimdilerde Vikingler denilen Türk atalarımızın zamanında olduğu gibi bütün Grönland’ın baştan sona yeşil bir ülke haline gelmesi için üzerine düşen her şeyi yapacak. Türkiye, Grönland meselesinin en birincil tarafıdır ve bu hakkından asla taviz vermeyecek. Türkiye’nin askeri, siyasi, mali, dini, tarihi dengeleri içinde Grönland hep üst yerlerde olacak. Türkiye’nin bu türlü hak ve menfaatlerine zarar veren açıklamalar asla hoşgörü ile karşılanmayacak.

Türkiye çok yakında, yerin altındaki ileri teknolojili uzaylı toplulukları kısa sürede imha edebilecek ileri savaş teknolojilerine de sahip olacak. Bu tür gelişmiş silahlar, insani sınırlar dahilinde yaşamamak için direnen, İblis’in yolundan gitmek için direnen, dünya insanlığını kandırıp sömürmek yolundan dönmemek için direnen bütün uzaylı taraflara karşı da kullanacak.

Dünyadaki bütün tarafları, bilimin özgürleştirilmesi, masonların ve satanistlerin gerici bakış açılarından, palavralarından, art niyetlerinden kurtarılması ve bu yolla gezegenimizin özgürleştirilmesi için mücadele vermeye davet ediyoruz.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın