Silahlandınız mı?


Türkiye’deki her mason başına onar bin lira para kazanacaksınız. Birkaç kişi ile ekip kursanız, birkaç gün içinde 15-20 masonu tutup da en yakındaki kolluk şubesine teslim etseniz, çok kolay para kazanmış olacaksınız.

Hiç değilse av silahı, kasatura ve benzeri aletleri hazır tutun. Hem çok keyif alacaksınız, hem birikmiş öfkenizi atacaksınız, hem spor yapmış olacaksınız hem de helalinden para kazanacaksınız. En mühimi de şu ki vatana, millete hizmet etmiş olacaksınız. Saymakla bitmez sorunları kasten bu milletin başına açmış olan mason tarikatını ve kripto kimlikli olup da mason olmayan diğer hainleri, diğer baş belalarını da temizlemiş olacaksınız.

Listeler çok yakında yayınlanacak.

ABD çok kötü halde. Daha da zora düştü. Bakmayın resmi açıklamalara, konuşmalara… Türkiye’den de bölgeden de çekip gitmek zorunda. Bunu gördükleri için, “Hayır çekilemeyiz, çekilmeyeceğiz” tarzı konuşuyorlar ama buna kendileri bile inanmıyorlar. Bu şartlarda burada duramazlar.

Hatalı kararlar almayın. Zarar edenlerden olmayın diye yazıyorum. İstediğiniz gibi karar almak hürriyetine her zaman olduğu gibi sahipsiniz. Ona göre de sonunu yaşayacaksınız.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın