DSÖ’nün açıklamaları gerçeği yansıtmıyor


Dünya Sağlık Örgütü denilen mason kulübünün, covid-19 vakalarının bu ay çok arttığına dair açıklaması, gerçeklere dayanmıyor. Bütün dünya insanlığına düşman olan masonların ve satanistlerin hedeflerine ve yalanlarına dayanılan bir açıklama bu…

Bu açıklamanın tıbbi hiçbir geçerliliği yok. Dünyanın bütün devletleri, Dünya Sağlık Örgütü denilen ve dünya insanlığının sağlığına kasteden, organ kaçakçılarına da hizmet eden mason kulübünden derhal çıkmalılar.

Ankebut Ağı açıkça diz çökmek üzere ve yana döne kara para arıyor. Yeni bir sahte pandemiye asla meydan bırakılmayacak. Gerekiyorsa onlarca hükumetin liderleri ve mensupları silahlarla vurulacak, onlarca ülke karışacak ama iktidarları ele geçirmiş çingenelere ve masonlara kara para sahası bırakılmayacak. Çıkartıp kendi organlarını satsınlar.

Şu Ali Sabancı ile Vuslat Doğan Sabancı’nın organlarını da satsınlar. Bütün milletin hakları var üzerlerinde. Çaldılar çaldılar ve bu kadar kolayca ölmemeliler. Öleceklerse, hiç değilse sağlam kalmış organları, organ bekleyen birkaç gerçek Türke, gerçekten bedelsiz olarak nakil edilsin. Az da olsa içimiz soğur.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın