Devasa vurgunları ifşa edeceğiz

Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı(Aydın Doğan’ın kızı), denizde kaza yaptı. Durumlarının ağır olduğu aktarıldı.

Pegasus Havayolları’nın da yer aldığı Esas Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, dün Yunanistan’ın Leros Adası’nda denizde kaza geçirdi. Zodyakla kayalıklara çarpan Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı ağır yaralandı.

Şu internet faturaları üzerinden bunca senedir vurulan ve vurulmaya devam edilen devasa ötesi vurgun var ya, onu da ifşa edeceğiz. Haydi, haydi… Çok az vakit kaldı. O vurgun işini de yurt dışı bağlantılarına kadar meydana serecek ve milletler arası yargılamalara dönüştüreceğiz. Türk milletinin bir kuruşunu başka bir ülkede, o ülkenin herhangi bir paravan şirketinde bırakmayacağız. Harp çıkacak olsa bile…

Harcamışlar mı, hiç mesele değil… Elektrik ve haberleşme sistemlerinden bir başlayacağız, limanlarına ve topraklarına kadar, neleri varsa el koyacağız.

Eeee kahkahalar ata ata devasa vurgunlar vurmanın, onlarca milyon Türkiyeliyi her ay sinsice ve birkaç kalemde birden haraca bağlamanın, her ay havadan onlarca milyar dolar para vurmanın, acı sonları olur elbet… Şaşırtıcı değil.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın