Wagner Türkiye’ye gelebilir


Teklifim geçerli. Wagner Türkiye’ye gelebilir. Çok kısa süre sonra Türkiye’ye gelmelerini kolayca sağlayabilirim.

Tasmalı Putin köpeğini elinde oynatanlar, hem Rusya’daki hem de Türkiye’deki vatansever cephelere oyunlar kurduklarını zan ediyorlar. Şimdi her şeyi açıkça yazamam ama kimsenin endişesi olmasın ki İstanbul her şeyin farkında ve onların her basit oyunlarına misliyle karşılık verecek güce sahip. Ne Ankara hükumeti kaldı, ne Moskova hükumeti kaldı. İkisine de çok basitçe, kolayca halk ve asker darbesi yapılabilecek hale çoktan düştüler. Onları ısrarla arkalamak isteyenler de çoğunlukla diz çöktüler. Şafakta zafer var.

Ankara hükumetini fiziki olarak da devirdiğimiz gibi…

Rusya içindeki iyi niyetli, insani değerlere saygılı, bütün dinlere saygılı ve kendi dinini, davasını huzur içinde yaşamak isteyen bütün vatansever unsurlara…

Türkiye devletinin bütün imkanları ve gücüyle ve açıkça destek olacağız. Rusya vatanseverlerinin karşısına geçen devletleri/hükumetleri açıkça karşımıza alacağız.

Basit bir oyun başlamadan bitti. Hepsi bu…
Lüzumsuz gürültüye gerek yok. Bırakın oyalansınlar. Bizlerin kaybedecek, israf edecek dakikamız bile yok.
Bunların çapı, vasfı, ederi işte bu kadar.
Bir avuç ahmak çingene ile dünyanın onlarca ülkesini kontrollerinde tutabileceğine kanaat etmiş İngiltere saray Çingeneleri, saçma sapan işler çeviriyorlar.

İşinize bakın, son hazırlıklarınızı da tamamlayın, dünya bizi bekliyor ve bizler için her şey mükemmel seviyede iyi gidiyor.

Tayyip’in kafasını kargalar yiyecek. Sonra leşi sıvı halde kuyuya dökülecek. Sonra üzerine kireç dökülecek. Sonra kuyunun ağzına parmaklık halinde bir kapak konulacak.

Tayyip ile beraber Putin de gidiyor.

Hz Yusuf’un rüyası yaşanıyor.

Sultan Abdülhamid’in kullandığı araba Beştepe’ye çarpıp yıkıyor.

Öğretmen ders vermek istemiyor.

Bütün binaların üst katlarında elektrikler kesilecek, alt katlarında elektrikler kesilmeyecek.

Ticari taksi şoförleri tutuklanacak. Her birinin elindeki kelepçe, arkasındaki ticari taksi şoförünün eline zincirle bağlı olacak. Bu şekilde hepsinin kelepçeleri birbirlerine zincirle bağlanacak.

Tayyip’in hiç ummadığı taraflar bile Tayyip’in derisini yüzecekler. Tayyip’in derisinin yüzüldüğünü gören TR’deki iş adamları dehşete düşecekler. Acilen toplantılar yapacaklar, kararlar alacaklar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın