Kıbrıs’ta Türk mü bıraktılar?

İngiltere, Türkiye’deki kendine çalışan hainleri ve onlar üzerinden çevirdiği her türlü kandırma, dolandırma, peşkeş ve ihanet işlerini övmeye devam ediyor.

Günlerdir peş peşe gizli Ermeni/Çingene Hakan Fidan kuklalarını övücü haberleri kendi ülkelerinde ve emirleri altındaki diğer ülkelerde yaptıran İngiltere, bu defa başka bir kuklasını övdü. Aklınıza Baykar diye bilinen gizli Ermeni/Çingene suç ve terör örgütü gelmesin…

Birleşik Krallık’ın sözde İstanbul Başkonsolosu Kenan Poleo, AKPKK’nin daha özelde gizli Ermeni/Çingenelerin TOGG isimli kandırma, oyalama ve dolandırma projesini de gizli Ermeni/Çingene Gürcan Karakaş’ı da övdü:

“Dün Togg ziyaretine ekibimle katıldık. Togg’un yetenekli CEO’su M. Gürcan Karakaş ile teknoloji, mobilite alanındaki bu büyük atılımlarında, beraber nasıl ve nerede daha fazla işbirliği yapabileceğimizi görmek için görüştük.”


İngiltere’nin sözde İstanbul konsolosu Kenan Poleo’nun Kıbrıs Türkü bir ailenin Londra’da doğmuş çocuğu olduğuna inandınız mı?

Kıbrıs’ta Türk mü bıraktılar ki “Kıbrıs Türkü” diyorlar. Şu Kenan’a dikkatle bakın. Eline davul ile zurnayı verseniz, Türkiye’nin köylerinde, kasabalarında düğünlerde çalıp oynayan Çingenelerden ne farkı kalır?

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın