Ormanları yakanlar idam edilecekler

Projeler yapabilmek için Türkiye’de ormanlık alanları yakanlar idam edilecekler. Ben kanun maddesini çoktan ilan etmiş, bütün tarafları çoktan ikaz etmiştim.

Proje yapalım derken, yaktıkarlı arazilerde, meydan yerlerde idam edilecekler. Kralım diyeni bile, kendini dokunulmaz göreni bile idam edilecek.

Askerlerimizi, istihbarat elemanlarımızı, siyasi yetkilileri oralara kanunsuz, art niyetli ve kara para ile sömürü maksatlı olarak göndermiş, götürmüş ve orada tutmuş, tutmakta olan herkes idam edilecek. Bu suçlara yardım ve yataklık etmiş, ortak olup pay almış olan bütün iş adamları ve iş kadınnları da onların çeteleri de idam edilecekler.

Putin’in, Macron’un, Londra’nın piyonu olanlar… Danışıklı ve yarı danışıklı kara para, organ, petrol kaçakçılığı mücadelelerinin içine ordumuzu ve devlet kurumlarımızı bile alet edenler hiç şüphesiz ki vatana ihanet suçları, harp suçları, terör suçları, insanlığa karşı işlenmiş suçlar da dahil, çok sayıda suçlar kapsamında idam edilecek.

Türk milleti yemeğe ekmek bulamıyor, çocuklarının karnını doyuramıyor, devasa vergi yükü altında acıdan inliyor ama ülkemizde devlet sistemini demokrasi denilen lanet sistemle eline geçirmiş olan organiz hainler, hala Libya’da yükü de bu milletin sırtına yüklüyorlar. Libya’dan vurdukları paraları ise kendilerine alıyorlar. Putinle, Macron’la, Londra çingeneleri ve bilinen diğerleri ile paylaşıyorlar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın