Itiraf edin, hayatta kalın


Maraş merkezli afetler sonrasında, afet bölgesinden ABD’ye kimler altınlar ve türlü zinet eşyası kaçırdı? Bu değerli takılar hangi mekanlar, yollar, araçlar kullanılarak kaçırıldı? Sahadaki bu yağmacı çeteleri kimler nereler üzerinden organize etti, sevk ve idare etti. Hangi sözde büyük elçilikler bu işlerin içindeydi? Hain Ankara hükumetinin hangi mensupları ve TBMM’deki hangi sözde vekiller bu işlerin içindeydi?

Dürüstçe itirafçılık yapacak masonların hayatta kalmalarını sağlayacağım.

Tayyip’in toplamda kaç doktoru öldürüldü? Hatta Tayyip’i oyunda tutmak için muhtelif sıfatlara ve mesleklere sahip toplamda kaç kişi öldürüldü? Aralarında gazeteciler hatta sosyal medya yayıncıları dahi var mı?

Devletimizin hangi kurumları ve yetkilileri bu cinayet suçlarına aracılık etti?

Güney Kıbrıs Rum Yönetimi denilen gayr-i meşru otoriteyi, o kara paracı ve hain çeteyi muhatap alan her ülke suç işliyor. Onlara herhangi bir sebeple ve gerekçeyle silah gönderen bütün ülkeler, çok yakın gelecekte dünyanın tek süper gücü olacak Türkiye’ye şimdiden harp ilan etmiş oluyorlar.

Bizim Kıbrıs adamız için mücadelemizi, hiç kimse Çin ile Tayvan arasındaki tiyatroya, danışıklı dövüşlere benzetmesin. Çok büyük aldanmış olurlar.

Hiç kimse meydanı boş zan ederek o güney çetesine haddini aşan sözler söyletmesin. Alem bilir ki mfs her ne vakitte/şartta karar değiştirmesi gerekiyorsa, zorlanmadan değiştirir.

Ayaklarımızın altında kalırlar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın