İçme sularını keseceğiz


İsrail, Suriye, Irak, Lübnan, Suudi Amerika, Ürdün, Katar, BAE, Kuveyt, Umman ve Mısır’ın bütün içme suyu ve kullanma suyu kaynaklarını bozacağız.

Denizden su arıtma tesislerini, temiz su nakil etme araçlarını, boru ile nakil sistemlerini, büyük su depolarını ve temiz su elde etmek için ihtiyaç duydukları her şeyi sinyale alacağız. Bozacağız, yıkacağız, deleceğiz, çökerteceğiz. Ayrıca teknik adamlara kadar herkesi imha edeceğiz.

Su kaynaklarının atomik dengelerini de bozacağız, kokuşmuş, içilememez hale gelmiş, içilince hasta edip öldürür hale gelmiş olmasını sağlayacağız.

Çok kısa süre sonra, Türkiye’den Kıbrıs’a bir damla bile içme suyu gitmeyecek. Hiçbir yolla gitmeyecek.

Çok kısa süre sonra, Ankara devrildiği gibi, Fırat ve Dicle’nin sularını mümkün olabildiği kadar çok keseceğiz. Irak’a ve Suriye’ye su gitmesine mani olacağız. Türk milletine açıkça ve adice düşman olanlar ve hala Ankara’daki kara paracı vahşilerle, Türk düşmanı hain çingenelerle iş tutanlar, bir damla suyumuzu bile hak etmiyorlar.

NATO’su gelse, kralı gelse, her ne türlü ittifak gelse, o suların yolunu açamazlar. Zaten çok kısa süre sonra o ittfaklar da kalmayacak. Domino taşları misali yıkılacaklar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın