Hava durumu


Türkiye’de çok ilginç şeyler peş peşe yaşanıyor. Rüzgar, ülkemizin en güzel şehirlerindeki en güzel yerleri zorla, cinayetlerle, katliamlarla, yağmayla, ihanetlerle ele geçirmiş olan kripto kimliki hainlerin üzerine üzerine esmeye devam ediyor. En küçük bir kıvılcımı bile onların aleyhlerine çeviriyor.

Kuzeyden ve kuzey batı yönünden esen rüzgarların Çanakkale’deki yangınları büyük bir hızla bütün Ege bölgesinin sahil şeridine hatta iç Ege’nin bazı kısımlarına ulaştırması bekleniyor.

Hemen peşinden yangınların Ak deniz bölgemize yayılması da bekleniyor. Ya da Ege bölgemiz ile eş zamanlı olarak, Ak deniz bölgemizin herhangi bir yerinde başlayabilecek yangınları da Ak deniz bölgesindeki mason, satanist, kara paracı, dış ülkelerin piyonu, Ankara destekçisi kripto kimlikli hain kitlelerin üzerine taşıması bekleniyor.

Eş zamanlı olarak hem Ege bölgemizde, hem de Ak deniz bölgemizde büyük bir temizlik başlaması ihtimali değerlendiriliyor.

Sayın seyirciler, Türkiye’deki rüzgarların siyasi ve askeri hedefleri varmış gibi görünüyor. Bunca yıllık hava durumu sunucusuyum, ben böyle bir şeyi ne gördüm, ne duydum.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın