Avrupa ve ABD bataklık misali oldu

Çırpındıkça daha hızlı batıyorlar.

ABD’den ve Avrupa’dan beyaz yakalı denilen kesim çıkmak zorunda kalacaklar. Sağlık hizmetleri de duracak. Diğer teknik kadroların çıkması ile her şey krize girecek. Çıkmasalar, zaten onlara maaşları verilemeyecek.

Sayhalar da duhan da devam edecek, durmayacak.
Okyanuslar bile yerinde duramayacak. Dağlar yerlerinden oynayacak.

Nuh tufanı da yıllara yayılarak yaşanmıştı. Çok kısa süre içinde dünyayı sular basmamıştı, yeryüzünün çok yüksek sayıda yerinde volkanlar patlamamıştı, devasa şiddette depremler ve yer çökmeleri olmamıştı, tornadolar oluşmamıştı. Hepsi zamanla şiddetini ve yaşanma sıklığını artırdı. Sonra bir duhan/tütme eşiğine gelinince tam manasıyla tufana dönüşmüştü.

Teknoloji beş para etmiyor, hiçbir işe yaramıyor, aciz kalıyor ve aksine olarak bir acziyete, güvenlik tehdidine, afet riskine sebep oluyor.

Şu anda, nükleer bombalara sahip olmayan ülkeler çok çok daha emniyetli şartlardalar. Nükleer enerji sanrallerine sahip olmayanlar da öyle…

Yer altı şehirleri ise, bize kıyasla uçuk teknolojilerine rağmen, en emniyetsiz yerler. Oralarda bulunmak artık akıl kârı değil. Okyanusun ortasında bir sandalda yaşamanın riskleri bile, yer altı şehirlerinde yaşamaktan daha düşük.

Ankarayı arkalayan yer altı şehirleri ile vedalaşın. Alacaklarınız varsa o şehirlerden, hemen alın.

31 Ağustos 2023’te süper mavi ay ve akıl almaz hadiseler…

Hala Türk milletinin karşısında, Ankara’nın yanında olurlarsa, insan ve organ kaçakçılıklarına, ibneleştirme faaliyetlerine, sömürgeciliğe ve İblis’in istediği türlü pis işlere devam ederlerse… Japonya ve Güney Kore’de nükleer patlamalar yaşanmasına vesile olacağım.

Pakistan kaynaklı olarak çıkabilecek herhangi bir mücadele sürecine, Türkiye asla karıştırılmayacak. O Pakistan’ın canı cehenneme, bizi ilgilendirmiyor. Aralarından itikadı, ahlakı, niyeti düzgün olan bir avuç gerçek din kardeşimize, daha sonra gereken iyilikleri yapacağız.

Belarus’ta da kim ne yapıyorsa yapsın, Türkiye karışmayacak. Türkiye’nin bir toplu iğnesi bile Belarus meselesine alet edilir, kullanılırsa, o Belarus tarafların tamamına mezar olur.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın