Sırbistan’dan da çıkın


Türkiye, Sırbistan ile de dost, müttefik, ortak değil ve iyi ilişkiler içinde de değil. Rusya’nın aşağılık, sefil, rezil piyonlarından biri olan Sırbistan’ın, gay-i meşru resmi yetkililerinin açılamaları da hükümsüzdür.

Ankara’nın arkasında duranlarla Türkiye’nin hiçbir alış verişi ve iyi ilişkisi olamaz.

Dünydaki taraflar arasından hiç kimse, bu basit maşaların basit hamelelerine kanarak zarar etmesin, batmasın, kendi başını yakmasın.

Ankara devrildiği gibi Türkiye, Macaristan ve Sırbistan ile de diplomatik temaslarını anında ve tamamen kesecek. Ta ki oraların halkları da başlarındaki kara paracı, vahşi, insanlık düşmanı, mason, maşa idarecileri devirene kadar…

Türkiye bu gibi ülkelerin ve gayr-i meşru liderlerin bütün pis işlerini de resmi evraklarla ve resmi TV kanalları üzerinden ifşa edecek, dünyaya gösterecek.

Sırbistan’dan da çıkın. Neyiniz varsa, en kısa sürede çıkartın. Ya da siz bilirsiniz, kalın orada ve Sırbistan ile birlikte yanın, yıkılın, batın. Bütün dengeleri Sırbistan’ın da aleyhine olacak şekle getireceğim. O Sırbistan’ı da yakacağım, yıkacağım, dökeceğim hatta belki de haritadan sileceğim.

Aç kaldıkça, sefil oldukça, dünya onların rezil halini konuştukça, bulabilirlerse eğer sıvı haldeki Rusya doğalgazı bulup bulup içerler.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın