Lanet olası sürüye takılmayın, çok az zaman kaldı

Akademi Dergisi takipçisi: Selamünaleyküm hocam üzerinden 3 4 ay geçti ama yinede yazmak istedim
Rüyamda yüksek binaların arasında meydanlik bi yerde kırmızı koltuk üzerinde Tayyip oturuyordu karşısında kırmızı sehpa üzerindede siz vardınız Tayyip konuşmuyor suratı asık sekildeydi siz hemen yaninda hesap soruyorsunuz. Ama size hiç cevap vermiyordu. Kargasa çıkmaya başladı topluluk oluştu yüksek binalarda yangilar başladı içimden o günler geldi dedim. Telefonla tanıdıkları arayıp msf haklıymış büyük olaylar olacak korkmayın diyorum. Tayyip oturduğu yerden hiç kalkamadı siz karşısında çok kararlı sekilde konuşma yapıyordunuz sonrasında uyandim

Mehmet Fahri Sertkaya: = vas.
Yüksek binalar, kamu kurumları ve yetkilileri. Meydan, karşı karşıya mücadele. Kırmızı koltuk, resmi yetki
Kırmızı sehpa, gayr-i resmi yetki ve güç.
Hesap sormak, gerçek manasına
Cevap verememek, restlerime karşılık verememek, kaçmak, korkmak
Evet büyük, çok büyük olaylar olacak ve sadece birkaç gün kaldı.


Lanet olasıca sürüye hiç takılmayın, hiç kafa yormayın. Onlara dakika bile harcamayın. Millet olarak son hazırlıklarınızı da tamamlayın. Çok yakında ayağa kalkıyoruz ve bütün dertlerimizi en temelden, Ankara’dan çözmeye başlıyoruz. Ankara’yı elimizden alabilecek bir dış güç de bırakmadım. Bu son cümlemi çok yakında daha iyi anlayacaksınız.

Yeşillerin çok büyük, mühim kişilerinden birileri ölmüş diye konuşuyorlar. Beni yıkamadıkları için ekibime sınırsızca musallat olanlardanmış bunlar. Henüz doğrulatamadım haberi ama sizin metafizikçilerde neler var, duymuşlar mı?

Şurada birkaç günü kalmış Ankara ile yoluna devam edebilmek ve bunca zamandır izin vermediğim türlü kaçakçılık ve ihanet işlerini devam ettirebilmek için çırpınan kişiye bundan sonra Victor Orban değil, Maşa Orban denilmeli. Dünyanın en cani kara paracılarından biri olan Putin’in maşası olduğunu bütün cihan bilmeli. Putin’e ve Rusya’ya uyanların ne kadar ahmakça piyonluklarda kullanıldıkları ve bozuk para misali kolayca harcandıkları, Maşa Orban üzerinden de her yerde dillendirilmeli.

O Macaristan’a da bundan böyle Macaristan değil “Maşa Cumhuriyeti” denilsin.

Bir doğalgaz sebebine, yanacaksa bütün cihan, çakalım çakmağı, beklemeyelim bir an…

Kanlar aksa da başlar kopsa da liderler devrilse de ülkeler yıkılsa da Macaristan da cayır cayır yansa da Türkiye, Rusya’nın hiçbir şeyi olmayacak. Rus gazı Avrupa’ya ya da başka hiçbir yere, hiçbir yolla, Türkiye üzerinden akmayacak.

Çakarım o çakmağı, yakarım bu dünyayı. Rusya ile Türkiye’yi de en başta yakarım ama yine de yakarım.

Kimse benim sabrımı daha fazla zorlamasın.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın