Demokrasi işte budur…

Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanı işçiye küfür ediyor, eşiyle beraber işten atmakla tehdit ediyor ve en sonunda fiziki olarak saldırıyor.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Adnan Tatlısu, bir belediye personeline küfür etti. Hızını alamayan Tatlısu, belediye binasına giderek personele saldırdı. O anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

___________________________________________

Bu kadar düşük, karaktersiz, kindar, cahil, ahlaksız, sabırsız, merhametsiz, vasıfsız tiplerin bütün idari konumları ele geçirmesi ve insanlığı İblis’in çok hoşuna gidecek şekilde güya yönetmesidir. Bu yolla bütün işlerin ayarından çıkmasıdır, hayatın çekilmez/yaşanmaz hale gelmesidir. Her yerin suç, adaletsizlik, cahillik, vasıfsızlık, kin, kavga, savaş, dolandırıcılık, hırsızlık, cinayet, tecavüz dolmasıdır.

Başka da bir şey değildir.
Daire başkanı yapılmış olan şu herifin seçimlerde oy kullanabilecek kadar bile vasfı yok.

Türk devletlerinin idarecilerinin arasından, Türk Devletleri Teşkilatı denilen tamamen masonik ve kara paracı ihanet teşkilatına ülkesini üye halde tutanların hepsi, tartışmaya mahal kalmayacak kadar açık, net, su katılmamış, süzme vatan hainleridir.

Bu gibi ülkelerin KKTC denien gayr-i meşru otoriteyi muhatap almaları da ayrıca bir vatan hainliği, ayrıca Türklüğe ihanettir. Ayrıca masonlara, Londra’ya çalışmadır.

Şu bu sözde Türk kanallarının, tıka basa kripto(hain oyuncularla dolu sözde Türk dizileri misali bir Türk Devletleri Teşkilatı tiyatrosu izlemekten iyice sıkıldık.

Bu senaryoyu yazanlar, temelden yanlış yazdılar. İstanbul faktörünü görmezden gelmek istemeleri, bütün çabalarını berbat etti. Şimdi bu ihanet çarkını ayakta ve faaliyette tutmak için çırpındıkça daha da fazla çirkinlikler sergiliyorlar. Daha da fazla kendilerini ifşa ediyorlar.

Türkiye, Türk Devletleri Teşkilatı denilen masonik teşkilatın da üyesi değildir. Ankara’daki bir grup kripto kimlikli, Londra maşasası ve kara paracı hain, Türkiye değildir. Türkiye İstanbuldur.


Şu gizli Ermeni ve Hrıstiyan Ekrem İmamyan yine rahat durmuyor ve damarlarında kan misali akan Türk/İslam düşmanlığını zahir ediyor.

Dünyada ne kadar Türk ve İslam düşmanı varsa, ayrıca ne kadar insan ve organ kaçakçısı, ne kadar uyuşturucu kaçakçısı varsa hepsiyle gönüllü olarak çalışan ve arkasındaki insanlık ve İslam düşmanlarının gazıyla fazlasıyla şişen o Ekrem’in patlatılmasına da sayılı günler kaldı.

Bakalım bağlı olduğu mason locası ve o loca ile paslaşan diğer mason locaları, onun patlamasına, kısa süre sonrasında ise hainler mezarlarığına def edilmesine mani olabilecekler mi…

Öyle de bir kibri, şımarıklığı, cahilliği, ahmaklığı ve şeytanlaşmışlığı var ki mahallenin fahişeleri misali her yeri perde arkasından karıştırmayı çabalıyor. Sinsilikte, kahpelikte, şeytanlıkta tek rakibi İblis olsa gerek…

Şu demokrasi denilen cahilce ve cahillerin/namussuların hakim olduğu sistemi çıkartan ve dünyaya yayan kişilere Allah lanet etmiştir. Ölüp gittiler çoktan, bütün insanlık ise onlar yüzünden, demokrasi yüzünden şu Ekrem gibilerle de uğraşmak zorunda kalıyor.

Vahşi Yunan kara paracılarıyla bağlantı atamamış olanlar varsa, hemen Ekrem İmamyan’a gitsinler. O aracı olur. Onun onlarla arası çok sıkı.

Ciğer beş para etmez, olağan akışta on dakika bile memlekette mevzu olamayacak düşük mü düşük tiplerle bu memleket neden onlarca zaman ve emek heba etmek zorunda kalıyor. Çünkü demokrasi var ve her yerin kontrolünü mason biraderler, kara paracılar, çeteler, mafyalar, kripto kimlikli hainler ele geçiriyor.

Hala şu Ekrem’in üzerine oynayanlar da siyasetçiler değil, kendisi gibi kara paracı caniler…

Ekrem’in karısı da kendisi gibi bir insan şeytanı… Azılı bir Türk, Türkiye ve İslam düşmanı. Satanist ayinlerini de çok seviyor, çok katılıyor. Bunlar İstanbul’u hala Konstantiniyye olarak görüyorlar. İstanbul’daki fuhuş mafyalarından bile paylarını alıyorlar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın