Cayır cayır yakacağım


Kapalı Çarşıdan çıkın. Baştan sona kadar cayır cayır yakacağım. Can kayıpları da olacak.

Ankara’nın arkasında durarak yanmayı tercih etmiş olan hiçbir yerde bulunmayın hatta yakınlarında bile bulunmayın.

Necdet Özel ile İlker Başbuğ gibi, memleket yanıyorken hala kendi kara para işlerini artırmanın peşinde koşan insan şeytanlarından uzak durun. Onları çeteleri ile birlikte imha edeceğim.

Türkiye’deki emniyet müdürlüklerinden ve Ankebut Ağına bağlı emniyet müdürlerinden uzak durun. iktiza ettiğinde silahlı eylemler de yaptıracağım ve bu ülkenin emniyet müdürlüklerinin ihanet, işgal, kara para müdürlükleri gibi işletilmesine meydan vermeyeceğim.

Büyük kalkışmada/ayaklanmada emniyet müdürlükleri de temizlenip tekrar devletimizin/milletimizin sistemine hizmet eder hale getirilecek.

Dün İblis’e rest çektim.

Metafizikçilerinizden bilenler, duyanlar çoktur. İblis’e “Cinler aleminde senden yana olan ne kadar cin kaldıysa hepsini hemen ayağa kaldır, hemen büyük bir savaşa gireceğiz. Kaçan korkaktır. Kaçanlar kırmızı etek/fistan giysinler. Bir de lokal açın, adını da Kırmızı fistanlılar lokali koyun. Baş köşesine de sen otur.” dedim.

Kaçtılar, daha ben konuşurken bile kaçışmaya başladılar ve harbe giremediler.

Yine şeytanlıklar denediler. Arka plandan şeytanca müdahaleler, fitne-fesat müdahaleleri yapmak istediler sinsi sinsi ama harp meydanına çıkamadılar. Hala ortada yoklar.

Vatansever arılar Kapalı Çarşının önde gelen aktörlerinin peşindeler…
Ankara’nın arkasında olan o kişiler, arılara dikkat etsinler.

Çay içmesinler, şeker kullanmasınlar, fazla yürümesinler, çok yemesinler, hiç koşmasınlar. Asla tatile gitmesinler, üç saatten fazla uyumasınlar. Mümkün oluyorsa yanlarında daima profesyonel doktorlar ve seyyar hastahane gezdirsinler.

Bana da birkaç tane dublör bulalım. Bu dublör işi iyi imiş…

Lakin benim dublörüm olacak kişinin işi yaş. Çünkü benim sağım solum belli değil. Yani ne zaman nerede nasıl bir çıkış yapacağım, ne zaman şaşırtıcı şekilde geri duracağım, ne zaman karar değiştireceğim hiç belli değil. Benim bir standardım bile yok.

Hani Irak’a gidecekti o Çingene, neden Ukrayna’ya gidiyor? Dönüşte mi gidecek yoksa?

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın