Süleymanlılara lacivert takke tuzağı


Cemaatin tepe kadrolarını ele geçirmiş Ermeni/Çingene hainler, Süleymanlılara son dönemde neden mavi/lacivert takke taktırdılar diye merak ediyor musunuz?

Dini bir akımı/tarikatı ele geçiren o Ermeni/Çingenelerin ezici çoğunluğu hristiyan oldukları için…

Mavi deniyor ama aslında Lacivert renk, Helen uygarlığının sembolllerinden biridir. Yunanistan bayrağı bu nedenle laciverttir. Yunanistanlı din adamları bu nedenle sık sık lacivert renk başlık takarlar. Yunanistanda ya da çevre ülkelerde yaşayan dindar hrıstiyan aileler de asırardan beri lacivert renkli kıyafetleri dini gerekçelerle/temellerle tercih ettiler, ediyorlar. Eskiden beri Yunanlar tarafından asimile edilen ve hristiyanlaştırılan halklara lacivert renk dini kıyafetler giydirildi.

Haydi muteber kaynaklarda “Helen uygarlığı nedir?” diye bir aratın. Her şeyi daha iyi anlayacaksınız.

Onlarca senedir, bu millet dinini ve vatanını muhafaza mücadelesi verirken, çok çok zor şartlarda iken, cemaatimizin başına bile sızmış olan Ermeni/Çingeneler Helen emellerine hizmet ettiler. Bize ihanetler ettiler. Bizi sömürdüler. Bizi asimile ettiler. Zekat ve kurban paralarımızı bile çaldılar. İşleri daha ileri götürerek onlarca devletle kara para işlerinde ortaklık yaptılar.

O gizli Ermeni ve terörist Meral Akşener’in cemaatimizin içindeki tesir gücü nereden geliyor diye de araştırın, soruşturun. Her şeyi mfs’den beklemeyin.

Bu kadar zaman geçtiği halde mindere çekemediğim Behlül Karak’tan, Seyfettin Alkan’a kadar yüzlerce gizli Hristiyan haine de bunları sorun ve mindere çekin.

O kara paracı, mason, büyücü, gizli Hristiyan Alihan Kuriş’e de sorun. O herife artık şu babasının aslında kim olduğunu da sorun.

Sonra da hemen bulunduğunuz illerdeki savcılıklara giderek Süleymanlılar cemaati denilen teşkilatın devletimiz ve milletimiz için milli güvenlik tehdidine çoktan dönüştüğü hususunda suç duyuruları yapın. Haydi, bu defa da sessizce izlemeyin, yoksa Maraş bir şey değil, daha akıl almaz helaklar yaşanacak bu ülkede.

Avukat Zeki Çalışkan’a da bu hususları sorabilirsiniz. Bu hususlarda çok derin bilgisi var, çünkü o da onlardan.

Görünürde, Osmanlı coğrafyasındaki müslüman unsurların bir arada geldiği ve İslam dini ile Türk milletine hizmet ettiği gibi bir görüntü var ama aslında bir Helen ittifakı, ihaneti, tehditi, işgali, asimilasyonu ve kara paracılığı var.

Senelerdir neler denedim, onu da bir türlü mindere çekemedim. Son defasında çok köşeye sıkışınca, kendi gibi Ermeni/Çingene Devlet Bohçalının yanında göründüğü bir foto paylaştı fotoğrafından…

“Bakın savcılar, hakimler, ben de Bohçalı’nın korumasındayım. Mfs’ye uyup kanunları işletmeye falan kalkmayın. Ona göre, akıllı olun” mesajı vermiş oldu.

Rahibe Teresa’nın çok yüksek sayıdaki fotoğrafındaki ortak özelliklerden biri de lacivert renk…

Bir dönem Kemal Kacar da sürekli lacivet renk takım elbise giyiyordu. Cemaatin tepe isimleri hep lacivert renk takım elbise giymeye başladılar. Cemaat tabanında çok tartışma konusu olunca ve huzur bozunca, anca o vakit Kemal Kacar bu hususta bir konuşma yaptı ve “Ben peygamber miyim, neden her yaptığımı yapıyorsunuz” mealinde konuştu. Lakin konunun üzerine ciddi şekilde yine de gitmedi.

Bu arada, neden sık sık birileri çıkarak “Kemal beyağabeyimiz hz İsa’dır” deyip duruyordu?

İşte buna “ihanet” denir ey milletim, artık uyanma vakti…

Bu kadar içine sızılmış ve içten bile kuşatılmış ülkemizde sorunların bitmesine imkan, ihtimal var mı?

Derhal kripto kimlikli bütün hainleri imha etmemiz gerekiyor.

Bizi beklemeyin, bizim ilgilendiğimiz meseleler çok fazla, sizler de en dürüst ve en samimi şekilde araştırın. Sonuçlarını bizimle de paylaşın.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın