Milletin yanında durmak yerine…


Bunca açık ihanete, aşağılamaya, kötülüğe, sömürmeye, peşkeşe, zulme, dolandırıcılığa, yalana karşı durmak yerine…

“Ben devlet memuruyum. Emirlere tabiyim” diyerek milletin karşısına çıkacak hiçbir polise, jandarmaya, askere, amire, müdüre, komutana, kaymakama, valiye laf anlatılmayacak.

“Teslim olun” denilecek. Olmayan düşman sınıfından sayılacak. Düşmana yapılan, işgalci unsurlara yapılan her şey onlara da yapılacak.

Öte tarafta çok güzel anlatırlar onlara, hükumet denilen suç çetesinin ne olduğunu, devlet memurluğu bahanesi ile millete de devlete de neler neler yapılmasına alet olduklarını… Nasıl devasa günahları olduğunu v.s… Hatta vatan satma, insan ve organ kaçakçılığı suçlarına/günahlarına bile ortak olduklarını…

Bu hususta herhangi bir vebal varsa, buradan yazıyorum, hepsi benim üzerime olsun. Hiçbir sorun yokmuş gibi, vatan bile elden gitmiyormuş gibi, bu vahşi ve şeytani hale dönüşmüş sisteme hala sözde memurluk, askerlik, valilik, kaymakamlık yapabilenler kahrolsunlar. Kıran girsin alayına… Çukurları derin, azapları elim olsun.


Rusya Federasyonu denilen kara paracılık, pezevenklik, uyuşturucu tacirliği, organ ve insan kaçakçılığı ülkesi ile Türkiye’nin diplomatik temasları tamamen ve derhal kesilecek.

Rusya’nın TR’deki sözde diplomatik temsilcileri muhatap alınmayacak.

Milletimiz, vatanı müdafaa ve sığınmacı görüntülü istilacıları def etme mücadelesini sahada fiziki olarak başlattığında…

Rusya’nın, Katar’ın, İran’ın, BAE’nin, Suriye’nin, Irak’ın kahpeliklerine karşı çok dikkatli olunacak.

Milletimizin bu meşru ve zaruri kalkışması sırasında, “terör örgütü” denilen piyonlara yardım ve yataklık etmeleriyle hatta onları açıkça müdafaa etmeleriyle bilinen herkes, her grup, her aşiret imha edilecek.

Başımıza bela, canımızı yakan, devletimizi ve milletimizi taşınmaz yükler altına sokan, sömürülmemize ve horlanmamıza alet olan her şey imha edilecek.

Ben İstanbuldayım, mekanımdayım. Hiçbir yere gitmeyeceğim. Çok çok ağır bir kuşatma ve taarruz olmadıktan sonra burayı terk etmeyeceğim.

Gelebiliyorsa… Türkiye’nin gerçek hürriyetine kavuşma mücadelesine rest çekebilecek ülkeler varsa… Başta İsrail ve İngiltere, Rusya ve ABD olmak üzere, hepsini beklerim, mekanıma gelsinler.

Bu top buradan dönmeyecek. Bu iş bu defa bitecek.

“Arap turist”, “Arap yatırımcı” denilenler de Türkiye genelinde ve eş zamanlı olarak temizlenecekler. Kovulacaklar, gitmek istemeyenler imha edilecekler.

Onlara verilen resmi evrakların da hiçbirinin hukuki geçerliliği yok. Vatan hainlerinin imza attığı resmi evrakları kimse dikkate alamaz. Sözde tapuların, sözde vatandaşlıkların ve Türkiye kimliklerinin de hükmü yok. Dikkate alınmayacak o kağıt parçaları…

Kime para verdilerse, alabiliiyorlarsa onlardan alsınlar paralarını. Türkiye’den ve Türk miletinden bir kuruş bile alamayacaklar. Daha bizim Türkiye olarak onların ülkelerinden alacaklarmız var ve alacağız.

Türkiye’de kanunsuz şekilde bulunan Afrikalılar da hoş görülmeyecekler. Onlara da “Derhal ülkemizden çıkın” denilecek. Masraf da edilmeyecek. Milletimiz daha fazla zarara uğratılmayacak. Otobüsler, gemiler, uçaklar asla kullanılmayacak. Hangi yollardan girdilerse, o yollardan çıkacaklar.

Direniş sergileyenin anında burnu kırılacak, yüzü dağıtılacak. Daha ileri giderek sopa, silah, kesici ya da delici aleti eline alanlar hemen sıkılarak öldürülecek.

Kadınları, gençleri, genç kızları da böyle davranıyorlarsa, onlara da sıkılacak ve öldürülecekler. Çocukça yaşlarda olanlarının ellerine silah, sopa, taş vermişlerse… O yaşta olanlara ölmeyecekleri kaba yerlerinden sıkılacak.

Milletimizin mensupları, hiçbir yara, darbe almamaya bakacak.

Aman dileyene el kaldırılmayacak. Türkün asaleti ve adaleti sergilenecek.

Kimseye laf anlatmakla sorumlu değilsiniz. “Mfs İstanbul’da mekanında, ne derdiniz varsa onu muhatap alın, ona anlatın” diyeceksiniz ve mücadelenize devam edeceksiniz.

Ben herkese anladığı dilden konuşacağım.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın