Acilen silahlanın

“Ben sürünün mensubu değilim, ben milletin mensubuyum. Onursuz, vatansız, karaktersiz, ahlaksız, namussuz değilim. Ölürüm ama kendi vatanımda esir yaşamam. Bu vatanın açıkça ya da sessizce istila edilmesine meydan bırakmam.” diyenler…

Bu defa da hata yapmayın. Acilen silahlanın.

Türkiye’deki sözde sığınmacılar arasından iyi insan olanlar, tek iseler de aile iseler de derhal ve hızlıca Türkiye’den çıksınlar.

Malum ülkelerin TR’deki sözde diplomatik temsilciliklerinde çalışanlar arasında ve Türkiye’deki yabancı askeri unsurlar arasında, iyi insan olanlar varsa, derhal oralarla bir şekilde yollarını ayırsınlar.

Sadece sığınmacı denilen piyonların ve Ankara denilen hainler çetesinin hakkından gelinmeyecek…

Hangi ülkeden olursa olsun, hangi sıfata ve pasaporta sahip olursa olsun, bu ülkeye ihanet eden, kötülük yapan herkesin hakkından gelinecek.

“Para verdim de mülk aldım ve vatandaş oldum” zan edenler arasından iyi insanlar varsa, onlar da derhal TR’den çıksınlar.

Bu güne kadar Türkiye’ye ve Türk milletine karşı haince, adice, aşağılayıcı şekilde uygulanan bütün planların içinde bir şekilde bulunanların arasında iyi insan olanlar varsa derhal TR’den çıksınlar.

___________________________________________

Eline silah, bıçak, kesici/delici bir şeyler almamışsa…

Hiçbir gerekçe ile hiçkimsenin çocuklarına ve kadınlarına sıkılmayacak. Bu hususta gevşeklik göstereni yakarım.

Biz cani değiliz, Türküz. Biz vahşi değiliz, vatan müdafaası yapıyoruz. ( Güncelleme saati: 13:43 )

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın