Ulan ABD!


İblis’in uşağı ABD, Deccal’ın piyonu ABD, namussuzluğun ve vahşiliğin merkezi ABD…

Önce git aç bıraktığın suç ortağın Taliban’ı doyur. İsyan seviyesine gelmişler, onları yatıştır.

Önce, her sahada paslaştığın şu Rusya’yı, İstanbul’un kıskacından bir kurtar, şayet yapabiliyorsan…

Danışıklı dövüştüğün Çin çöküyor gürültülü şekilde, ayakta tut tutabiliyorsan…

Fransa çöplük oldu, Almanya şiddetli savruluyor, İtalya kuzu kesildi, İspanya sahada görünmek bile istemiyor, onları toparla, toparlayabiliyorsan…

Ankara hükumeti diye bir şey kalmadı, genelkurmay kademesini takan kimse kalmadı, mason biraderlerden bavulunu hazır tutmayanı hiç kimse kalmadı. Buradaki ihanet ve kara paracılık sistemi neredeyse tamamen ifşa oldu, adli müdahaleler geliyor, bunca sorunu çöz çözebiliyorsan…

Ulan ABD!

Kendi ülkende 40 milyon kişinin ya hiç evi yok ya da doğru düzgün evi yok. Yüz milyonla kişi aç yatıyor aç… Ordundaki askerlere ödemeler yapamaz oldun, silah ve mühimmat veremez oldun. Sen önce aç karnını doyur aç… Önce gerçek bir ordun var mı, dön de ona bak. At gözlüğü ile değil, gören gözlerle bak.

Donanman var mı donanman? Günde kaç gemin arızlanmaya devam ediyor? Uyduların ne halde? Haberleşme sistemlerin nasıl? Hava limanların ve uçakların ne halde?

Afrika’da bile sözün geçiyor mu senin Afrika’da?

Şu haline bak, sen mi Türklere kafa tutacaksın?
Senin kafanı kopartırız, bizim sinirlerimizle oynamayın.

Burada kullandığınız o Çingene piyonları toplar alı, o gemi dediğiniz vasıfsız demir yığınının güvertesinde boğazlarız. O diplomatik temsilci dediklerinizi de topar alırız, sadece uzaktan izler kalırsınız.

ABD’den alacakları olanlar, hemen almaya baksınlar. Bu ay bittikten sonra alamayacaklar. Ya da en azından nakit ödemelerle ve değerli madenlerle alamayacaklar.

Büyük alacakları olanlar varsa, ABD’nin bölüşülmesine hazırlansınlar.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın