Gizli Ermeni/Çingene youtuberler: Orhun Topkaya, İlkay Tınastepe

Orhun Topkaya ile de paslaşan ilkay Tınastepe’yi, TRT uzun uzun haber yapmış ama ortada haber değeri taşıyan hiçbir şey yok.

Çobanlık yaparken drone kullanıyormuş. Dokuz ay önce drone kullanmaya başlamış.

Drone kullanmayan kaç kişi ve kaç sektör kaldı ülkede?

Orhun’un bir videosunda denk gelmiştim, Orhun İlkay’ın yanına yani Afyon’a gitmişti. İlkay anlatıyordu, koyun sürüsünün çok da başında durmadıklarını… Çok sayıda çoban köpekleri olduğunu ve köpeklerin sürüyü götürüp otlatıp getirdiğini… Hatta bir koyun merada ölmüş, köpeğin biri ölü koyunun başında beklemiş, eve gelmemiş. Onun yanına gitmişlerdi.

İşlerine gelince süper köpekler hikayesi, işlerine gelince de süper drone hikayesi… Ortada hiçbir gerçek başarı yok ama süper çobanlar, çiftçiler, besiciler bile bunlar… Süper Youtuberlar da bunlar… Ne güzel Türkiye…

Bütün bunlara devletimizin TRT’si neden bulaşıyor, çünkü hiçbir vasfı olmadığı halde haber yapılan İlkay da aynı ekipten… Gizli Ermeni/Çingene ekibinden ve Youtube kanalı bir türlü büyümüyor. İlgi görmüyor, konusu yok, vasfı-kabiliyetleri yok. TRT üzerinden bu Çngenlere yardım ve yataklığa devam ediyorlar. İlkay adı bile şifreleme… Mümkün oldukça kullandıkları isimlerden.

Devletimizin her imkanı Çingeneler için sefeber ediliyor ve bu benim kanıma dokunuyor.

Bir de Sütçü Tezene diye bir genç kızı meşhur etmeye çabalıyorlar. Hepsi sıra ile ona gidip Youtube video çekiyorlar ve kanallarında paylaşıyorlar. Orhun Topkaya da yapmış bunu, onun kanalında gördüm. O kıza ve ailesine de bakıyorsun, onlar da kriptolardan… Bakıyorsun, onda da vasıf, kabiliyet, farklılık yok. İzlenmeye değer hiçbir şey yok. Tutmadığı halde, tutmayacağı halde zorlamaya devam ediyorlar.

Bütün bunlar olurken MİT nerede, diğer istihbarat teşkilatlarımız nerede, onların tepe kadroları da kripto hainlerle dolu… Bunları ifşa etmek, imha etmek, bu paralel devlet organizasyonunu çökertmek yerine, o kurumları da bunların yanına veriyorlar.

Sonra her yerde Adıtürk de Adıtürk diye diye borazancılık yapanlar da işte bunlar…

Damarlarımdaki kan akışı duracak gibi oluyor. Var mı böyle ihanet, böyle tezgah, böyle adilik… Bu kadar gerçek Türk, bu kadar gerçek müslüman da uğraştıkça dibe çekiliyor. Ne olduğunu bile anlamadan, işte bu sistem onlara her yerde dirsek atıyor, oyun dışı bırakıyor.

Adıtürk’ün cellatlarından biri olan, Afyon’da oraya buraya adı verilen Ali Çetinkaya da gizli Ermeni/Çingene hainlerdendi.

Çok gerçek Türk astı. Kanına girdiği gerçek Türklerin sayısını bilememiştir bence… O kadar çok…

Hala orada burada onun adı var. Tarihte hala kahraman gibi, devlet adamı gibi anlatılıyor.

O da bu sistemin önceki nesil mensuplarından biriydi.

Sütçü tezene de bu
Sema Mihaliç

İki bin abone bile toplayamazdı bu kanal. Kaç koldan destek veriyorlar, Ermeni/Çingene dayanışması sergiliyorlar ama anca 25 bine getirebilmişler. O kızın kanalla uğraşacağı bile yok gibi…

Yakında bunu da TRT’de uzun uzun haberlerde görürsek şaşırma…

Eee buranın adı Türkiye, uygulumada ise burası gizli Ermenistan…
Bu gizli iktidarın maskesi de Adıtürkçülük…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın