Bırakın ABD’yi, NATO teşkilatının bile Türkiye ile savaşabilecek gücü yok

Olsa olsa, kısa süreli uzaktan bombardıman yapabilirler. Füzeler ve kamikaze hava araçları kullanabilirler.

Ya da bazı kara ve deniz sınırındaki illerimizde uçaklarla kısa süreli bombardıman yapabilirler. Karaya çıkma ihtimalleri bulunan birkaç nokta var ama oradan ileri gitmelerini geçtim, orada tutunmaları bile mümkün değil.

Bu kadarını da Türkiye’de Ankara hükumeti, sözde muhalif siyasi partiler, TSK genelkurmay kademesi onlara çalıştığı için yapabilirler. Aksi halde bu kadarını yapmalarını geçelim, etrafımıza yanaşamazlar bile…

Çoktan batmış, bitmiş, mahvolmuş batı alemini hala büyük bir güçmüş ve medeniyetmiş gibi göstermek isteyen içimizdeki hainlere kimse aldanmasın. Ortada şu anda bile gerçek bir NATO yok. Türkiye’yi NATO’dan resmen de çıkarttığımda NATO tamamen tabeladan ibaret bir teşkilata dönecek, hiç bir şeyi kalmayacak.

Kara para gelirleri kesilmiş bir ABD, bir NATO, bir AB, yok hükmündedir. Onları besleyen kandır, vahşettir, sömürgeciliktir, organ ve insan kaçakçılığı ve uyuşturucu kaçakçılığı ve silah kaçakçılığıdır. Şu ana kadar bu sahaların hepsinde işleri büyük oranda boğuldu ve bundan sonra daha fazla oranda boğulacak.

Hiç kimse gevşemeyecek. Kıyamet kopacak olsa bile boğazlarımızı kara para işlerine, kanlı para işlerine açmayacağız.

Ruslar, batı ile kanlı ve kara para işleri yapmakta ısrar etseler bile açmayacağız.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın