Gel de çık bu işin içinden…


İnsan, birkaç gün içinde nasıl olur da şu kadar değişebilir? Kaç gündür ortada görünen kişi gerçek Tayyip ise, mezardan çıkartılmış ya da ölüm döşeğinden aşırı ilaç takviyesi ile çıkartılmış gibi görünen şu kişi kim?

Ölmüş de henüz gömülmemiş gibi görünen şu kişi gerçek Tayyip ise, o halde bir süredir dolaşan kişi/kim? Arap turu yapan kim? Basketbol oynayan kim? Atamalar yapan kim?

Bu yaşananlar ne demek?

Bu ülkede resmi bir idareci zaten yok da resmi gibi görünen bir idareci vardı, o da mı artık yok? Ne zamandır yok?

Varsa ve şu ekranda görünen kişi ise, o kişinin kendine yetecek, hayatını yardım almadan devam ettirebilecek vaziyeti yok. Bedeni bu halde olan kişinin beyninin, aklının, hafızasının, idrakının, muhakemesinin yeterli seviyede olma ihtimali yok.

Tayyip’in mezarına “İstanbul’u bitirmek isterken kendisi bitti. Onlarca ülkenin desteği de onu hayatta tutmaya yetmedi. Gün gün çarpıldı, adeta eridi. Artık damarlarında kan değil de ilaç dolaşır oldu ama elden yine bir şey gelmedi. Yüzlerce milyar dolarlık kara parasını da yanında götüremedi.” yazın.

Tükürmeden hatta işemeden geçmek istemeyenler çok yüksek sayıda olacaktır. Mezarını bu ihtiyaçlara göre tasarlayın.

Başka yıkılmak, çökmek ve ölmek isteyenler de varsa, karşıma geçsin. İstanbul ile restleşmeye çabalasın.

Tayyip yalnız değildir ve yalnız da ölmeyecek.

Düşündüm de hain başına beşer bin lira para biraz düşük. Milletimizin zor günlerde desteğe ihtiyacı var. Ortalama bir hesaplama yaptım, en az 200 bin hain kısa sürede toplansa ve onları tutup getirenlere ödemelerinin kısa sürede yapılması gerekse bile, bu devlet kolayca bunu yapabilir.

En kötü senaryoya göre, geçici bir sıkıntı hali oluşursa ben destek olurum. Gerekirse 200 bin haine dair bütün masrafı karşılar, ödülleri sahiplerine veririm. Sonra müsait olunca hazineden o parayı faizsiz şekilde alırım.

Şimdi bana FETÖ’yü getirin…

___________________________________________

Güncelleme 13 Agustos 20:51

Şu gizli hristiyan hain Ali Erbaş ölünce, hainler mezarlığındaki mezarına şunu yazın:

“Süfyan Tayyip’i hayatta tutmaya çabalarken, durmadan dünya genelindeki hristiyan kesimleri gayrete getirirken, rahibeleri bile nöbetçi büyücü olarak kullanırken, büyücülükle ve ayinlerle İstanbul’u yıkmaya çalışırken İstanbul’un tokatını yedi. Kendini bile kurtaramadı.”

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın