Kara para işlerine yolcu otobüslerini alet etmeyin

Türkiye’de kara para işlerine, her türlü kaçakçılık işlerine yolcu otobüslerini karıştırmayı bırakın. Bundan sonra kaçakçılık işlerine alet edilen yolcu otobüsleri ile onların şoförleri üst seviyede sinyale girecekler.

O otobüslerin bağlı olduğu şirketlerin sahipleri, ortakları, çalışanları, basit bilet sistemleri bile sinyale girecekler. Hiç kimseye ve hiçbir şeye merhamet etmeyeceğiz.

Gerekiyorsa bütün Türkiye’yi, hatta bütün dünyayı cayır cayır yakacağım ama kara para üzerine kurulu olan dünya düzenine son darbeleri yine de vuracağım.

Şu andan sonra yaşanacak otobüs kazalarındaki sivil kayıplarından biz sorumlu değiliz. Ankara hükumeti denilen ihanet çetesinin mensupları, meclisteki yüzlerce hain, vazifelerini yapmayan adli yetkililer, onlara yardım eden basın mensupları, onlardan olmadığı halde yaşananları sessizce seyir eden ve hiçbir şey yapmayan basın mensupları mesuller.

Türkiye bir Çingene çadır aşireti değildir. Türklerin devletidir. Burası, Katar, BAE, Kuveyt, Umman, Suudi Amerika, Danimarka, Singapur ve benzerleri gibi bir kara para devletçiği değildir. Burada İstanbul var, herkes haddini bilecek.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın