Alo Kandilli!

Malatya sakinleri çok korkmuşlar, sokaklara inmişler, binalar yıkılacak zan etmişler. Şiddetli bir patlama sesi duyulmuş.

Oranın az aşağısı Adıyaman zaten…

– Alo Kandilli! AFAD’dan arıyorum. Son depreme kaç yazıyoruz?

= Tamam, şey, siz 5.3 deyin siz, biz de 5,2 yazarız. Yabancı kaynaklar işi bozuyor, gerçek değerleri yazıyorlar ama çok da sorun değil. Oralara bakanlar az ve seslerini duyuramıyorlar. Türkiye’de basın, medya bizle paslaşıyor.

Şiddetliydi, şiddetli… Ama bitmedi…

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan:

“Bize intikal eden olumsuz bir şey olmadı. Çok şiddetli bir sarsıntı oldu.”

Kayseri de iyi görünmüyor. Deşarj edebilecekseniz edin.
Siz bin kere de deşarj etseniz, ben o yer altı şehirlerinizi ya patlatacağım ya da kafanıza yıkacağım.

Siz misiniz benimle inatlaşan, işte meydan…

Yer altı şehirlerinden atmosfere gaz atılması için kullanılan ve dağların zirvesinden atmosfere doğru gaz salan bacalar var. Şu andan itibaren, dünya genelindeki neredeyse bütün yer altı şehirlerlinin karada, denizde, her nerede bu gibi bacaları varsa, onları yoğun sinyale alacağız.

Ölenden, yanandan, kavrulandan biz sorumlu değiliz.

Bizim ülkemizde de canlar yanıyor, bebekler bile kaçırılıyor. Sığınmacı diye on beş milyondan fazla Çingene dolduruluyor. Devletimizin eliyle insan, organ, uyuşturucu kaçakçılıkları bile yapılıyor. TSK’de hain rütbeliler dolu, teröristlerle organize şekilde mehmetçiklerimize sıktırıyorlar. Vergilerimiz, şu şartlarda bile İsrail’e, İngiltere’ye, ABD’ye akıyor. Topraklarımız peşkeş çekiliyor. Suni kıtlık ve kuraklık uygulanıyor. Saymakla bitmez vahset sergileniyor. Her hususta bize zarar veren işler yapılıyor. Madem öyle, işte böyle…

Yayınlarım, mücadelem, ne kadar sansürlense de çok geniş çevrelere ulaşıyor. O kişilere ulaştıktan sonra milletin de geniş bir kısmına ulaşıyor. Buna rağmen gerekenler olmuyorsa, dik durmuyorlarsa, hala uçkurlarının ve midelerinin derdinde iseler, onlar da helak olmayı hak ediyorlar.

Şu Ankara hükumeti denilen şeytanlaşmış mahlukları, o Çingene hainleri hala başında tutan, hala ayağının altına almamış olan bir millet, ayaklar altında hatta yerin altında kalmayı hak ediyor demektir.

Lanet gelsin onlara…
Allah kahretsin en kısa sürede hepsini ve bizleri de vesile etsin.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın