Fiyasko hükumetinin devrilmesi yakın mı? |Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi Takipçisi;

– Abi sa. sabah 8 gibi rüya gördüm. Rüyamda bana buradan yazmışsınız, açtım link var linke tıkladığımda video açılıyor. Video okuma grubunun kaydı olduğunu düşünüyorum, çünkü birden fazla katılımcı var ama sadece siz konuşmacısınız bir hedefi tarif ediyorsunuz. Deniz ile ilgili mi tam çıkaramadım yalan olmasın.
Siz burası hedef gibi birşey söylüyorsunuz, diğer birkaç kişinin sesi de var evet hocam, inşallah hocam diyorlar sonra siz dua ediyorlarsunız sesli kısa, cennetül emsa sonuna ayet okuduğumuz kadar kısa ama cennetül esma değil bilemedim aklımda kalmadı, siz okyunca herkes huu diyor. bunun kaydıymış bu. Siz bu videoyu içeren linki bana gönderince ne yapabilirim bu kaydı acaba diyorum, amacı anlamaya çalışıyorum. dahil olmak içinmiydi yoksa video düzenlemek iiçin mi atıldı bilemedim ama yeni bir video gibiydi, sanki az önce kaydedilipte atılmış gibiydi toplantı linki paylaşmak gibi birşey hissettim. sonra uyandım abi

Mehmet Fahri Sertkaya; (9 Ağustos 2023 – 02:18)

= vas mühim ve hayırlı bir rüya

Çok vaktim yok. Şu anda da sesli okuma ile yoğun sinyal gönderiyorum. Bu güne kadar okumadığım bir sayha ayetini okuyorum hem de cünnetül esma terkibi ile…

Rüyada video görmek, bir hedefin olması, ona ulaşmak istemek demek. Ona ulaşmak için kararlı olmak gerek demek.

En doğrusunu Allah bilir ama anladığım o ki o Yalova’nın altını üstünü yıkmama çok çok az kalmış.

Durmadan ve ekibimle birlikte devam edersem, çok yakında yıkılacak inş.

Abese Sûresi(80) 33. Ayet

فَاِذَا جَٓاءَتِ الصَّاخَّةُۘ

Fe-iżâ câeti-ssâḣḣa(tu)

“Sonra o pek kuvvetli sayha geldiği vakit.”

Cünnetül esma terkibi:

Bismillâhirrahmânirrahîm.
Ferdun, Hayyun, Kayyûmun, Hakemun, Adlun, Kuddûsun
Fe-iżâ câeti-ssâḣḣa(tu)

Mehmet Fahri Sertkaya; (9 Ağustos 2023 – 16:21)

Şu rüyanın başka bir tabiri daha var. Deniz, hükumet manasına da gelir. O halde, son fiyasko hükumetinin yıkılmasına/devrilmesine dair planlarım, beklentilerim gerçek olacak demektir.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın