“Korkmayın, yeter ki ayara girin”|Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)


Bu gün bana yazılan mühim bir rüya…

Akademi Dergisi takipçisi: -Diğer bir rüyamda efendim beni okuyordunuz medet ya hacegi emkengi medet ya emir kilal medet Nurul bedvani diye böyle büyüklerin isimlerini saydınız etrafımda daire oldular beyaz renkte parlıyorlardı bende parlaklıktan başımı eğmek durumunda kaldım yanımdada bana musallat olan bir cin vardı ona vurdular kılıçlarla sonra diğer bir rüyamda efendim iblis uzaylı ve cin ordusu ile dünyanın etrafını sarmış ben nice dünyaları yok ettim sıra burada dedi dünya insanı panikteydi dünyanın etrafında çember vardı ama ben bu kadar büyük bir orduya bu çember nasıl dayansın diye düşünürken o çember olmasa oraya gelmelerine bile gerek yokmuş tek tuşla yok edebilecek seviyedelermiş sonra efendim siz dünya insanlığına hitaben korkmayın yeterki ayara girin siz biz kimler için büyükleri çağırdıkda gelip yardım ettiler düzeldiğiniz müddetçe hiç birşey yapamazlar dediniz sonra bana hitaben işte böyle teknolojisi olmayan dünyalara kuraklık vererek şirke soktular çoğunu ayakları kaydı teknoloji olanlarında azının ayaklarını kaydırabildiler onlarada kibre düşürdüler sonra dünyalarını yok ettiler dediniz efendim

MehmetFahriSertkaya: = “Sirke hortumunu ve kazanını kullanmadan size yazarsam kabahat olur diye düşündüm”

Bak seni de böyle kandırmışlar. Bu gibi oyunlara karşı çok dikkatli ol, kandırılma. Rüyalar çok mühim ve hayırlı, böyle hizmetle alakalı rüyalarını asla bekletme, hemen ilk fırsatta yaz bana. Cevap yazamasam bile yine de okuyor ve değerlendiriyorum. O hususta da kandırılma.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın