Kapatıyorum


Çok yaklaşık olarak çizdiğim şu geniş alanı, dünyadaki bütün tarafların (Türkiye ve uzaylı taraflar da dahil) her türlü askeri kara, deniz ve hava aracına (UFO’lar da dahil) şu andan itibaren kapatıyorum.

O alanının kara olan ve deniz olan kısmını (denizin altı da dahil) petrol ve türevlerinin kaçakçılığı, gaz kaçakçılığı hatta sigara/tütün kaçakçılığı dahil her türlü kaçakçılık işlerine tamamen kapatıyorum. Askeri ya da sivil araçlarla yapılan her türlü kaçakçılığa kapatıyorum.

Daha önce yazdığım gibi, bu işte kullanacakları çalışanlar dahi, acımasızca sinyallere girecekler. Oralarda yaşanacakları dünya basını birinci haber yapmak zorunda kalacak. Ben de bu yayına “yanıtla” yaparak yeni yazılar yazacağım. Bu hususta da benimle inatlaşılırsa, çizili alan içindeki nükleer denizaltıları, nükleer bombaları, nükleer enerji santrallerini, her türlü gaz ve petrol sondaj ve işleme tesislerini de patlatacağım.

Ona göre, ben söylemiş olayım da isteyen istediği gibi davransın. Türkleri kendi memleketinde bile esir eden, ciğeri beş para etmez ve vasıfsız Çingenelerin idaresine veren bu dünya nizamını yıkacağım.

Soran olursa “Ne oldu böyle? Nedir bu peş peşe yaşananlar?” diye… “Mfs ikaz ettikçe bizimkiler dikkate almadılar. Ondan her yer böyle cehenneme döndü” dersiniz.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın