İtalya hak ettiği gibi boğuluyor

İtalya “sefalet” devrine hızlı bir geçiş yapıyor. Bütün dengelerini bozdum, yıktım. Kara para işlerini ve sömürme işlerini boğdukça, İtalya’yı da boğmuş oldum. Daha da boğacağım.

Metafizik sinyallerle de çok büyük sorunlar yaşadılar, yaşıyorlar. Kayıpları çok fazla ve henüz ölemese de ölmekten beter hale gelenleri de çok.

İtalyan mafyaları da türlü türlü boğma hamlelerimden nasiplerini aldılar. Onlar da bile para kalmadı. Onlarda bile çok can kaybı var.

Bu, burada kalmayacak. İtalya, İstanbul’un karşısında durdukça, Türk milletinin karşısında durdukça, öyle anlaşılıyor ki ortada bir İtalya bile kalmayacak.

Ankara’yı arkalayan bütün taraflar, hak ettiklerini yaşayacaklar.

Metafizik çatışmalar sırasında yazıp paylaşıyorum. Yazma hataları varsa, birkaç saat sonra düzeltirim.

Karşımızda hiç kimse yok denebilir. Karşımızda duran bütün tarafları, metafizik sahada da biz eziyoruz. Bu kadar dirençsiz kalmaları onlar için hiç iyi değil. Toparlanamazlarsa ki toparlanamazlar artık, felaketleri çok yakın demektir.

Onlardan mezara konubilecek halde ölen her birinin mezar taşına “Ankara uğruna satanistçe öldü” yazılabilir. Zorlarına gider ama yazmak isterlerse “İstanbul çarptı” da yazılabilir.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın