Beşşar Esed hala Ankebut Ağına çalışıyor

Hala İngiltere Kraliyetinden talimatlar alıyor. Hala AKPKK ile danışıklı dövüşüyor. Hala Türkiye’ye ve Türk milletine çok büyük zararlar veriyor. Bunun bedelini çok ağır ödeyecek. Savaş sebebi sayılacak olan davranışları ve zararları var ve onları savaş sebebi sayacağız. AKPKK’nin sayılı günleri bittikten sonra Suriye ile savaşacağız. Bölgede hiçbir yabancı unsur da bırakmayacağız.

ABD, Fransa vs denilen ve haberlerle, yayınlarla, yorumcuların yalanlarıyla büyütülen, güçlü gösterilen o kağıttan kaplanları en fazla bir haftada bölgeden söküp atacağız. Dünyaya göstereceğiz acizliklerini, çaresizliklerini, fakirliklerini, ordusuz kaldıklarını…

Kara para işlerini de tamamen kesmiş olacağız. Ondan sonra nereye savruluyorlarsa savrulsunlar. İyice battıklarında, Türkiye olarak, alacaklarımıza karşılık her şeylerine el koyacağız. Bu sırada, Türkiye’nin gerçek müttefikleri de yanımızda olacaklar. Hususiyle, Türkiye kadar çok sömürülmüş olan Afrika ülkeleri de yanımızda olacaklar. Onlara da ani bir ferahlama, maddi rahatlama bu vesileyle de sağlanmış olacak.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Bir Yorum Yazın