Tayyip!


Türkiye, milletler arası ilişkilere damgasını vuran, birçok kritik başlıkta dahli aranan, tavrı yakından takip edilen, oyun kurucu bir ülke haline geldi ama sana rağmen geldi.

Bu dediklerini Ankara değil, İstanbul sağladı. Dünden beri ise İstanbul sayesinde Türkiye, dünyadaki diğer tarafların gözünde daha da devleşti hakkı olarak…

Ne biçim bir kafanız var sizin, Çingenelik damarınız tutmuş yine ve yine arsızlaştınız.

Bi yıkılıp gidin haydi, iyice utanmaz, arlanmaz oldunuz siz.

Tayyip!

Sen ve çeten yok edilmeden, Türkiye Londra’nın emrinden çıkartılmadan, yapmakta olduğunuz binbir türlü pislik, ihanet, vahşet son bulmadan, Irak da Suriye de Afganistan da Pakistan da Libya da Somali de Ukrayna da Güney Azerbaycan da Azerbaycan da istikrara kavuşamaz.

Oraların istikrara kavuşması, Türkiye’nin gerçek hürriyetine kavuşmasına yani senin ve çetenin imha edilmesine bağlı…

Türkiye gerçek hürriyetine de kavuşacak, sığınmacı dediğiniz 20 milyon istilacı da buradan def edilecek. BOP dediğiniz Büyük İsrail projesi ve onunla organize büyük Ermenistan projeleri de son darbeleri alacak. Bölgemiz de huzur bulacak.

Boş lafları bırak Süfyan, dünyada seni dikkate alan bir tek taraf bile kalmadı.

Ağzınla söylüyorsun, dünyaya İstanbul yön veriyor. Bir yandan İstanbulla inatlaşmaya çabalıyorsun, bir yandan İstanbul’un rüzgarından bir kez daha faydalanmaya çabalıyorsun, bir yandan it misali korkudan titriyorsun, bir yandan da iyice küstahlaşıyorsun.

Seni orada burada konuşurken, saçmalarken görmek istemiyorum. Yıkıl artık şu milletin üzerine… Sen de bul cezanı, millet denemez sürü de bulsun.

Tayyip!

Üç kıtanın kalbinde yer alan Türkiye, hadiseleri tribünden seyir etmiyor. Siz mason Çingeneler, Türk düşmanları ile danışıklı dövüşürken, her rezalete, ihanete, zulme, peşkeşe, sömürüye meydan verirken, biz gerekenleri yapıyoruz zaten…

Sahada ve masada güçlü olmak bizim baştan beri hiç taviz vermediğimiz şeyler.

Siz kimsiniz, bu mücadelenin neresindesiniz ki şimdi çıkıp dünyanın Türkiye’yi konuştuğu günlerde utanmadan boy gösteriyorsunuz?

Bi bitmedi şu sahtekarlıklarınız, en acınası şartlarda bile en üstte imiş gibi görünmeye çabalamanız.

Biri de şu işte… Şu Donald Trump…

Tayyip buradan, o oradan saçmaladıkça saçmalıyorlar.

Sanki maskeleri tamamen düşmemiş, ne pislik oldukları tamamen gözler önüne çıkmamış gibi… Trump “Özgürlüğümü alacaklar, çünkü sizin özgür olmanız için mücadele ediyorum” mealinde atıp duruyor. Köşeye iyice sıkıştı ya, aynı Tayyip gibi, o da kendini devletin varlığıyla, milletin kurtuluşu ile özdeşleştiriyor. Oysa bir yıkılıp gitse Amerikan halkı hemen ferahlayacak.

Oysa o Trump’ın suçları listelenmeye başlansa İstanbul’dan ABD’ye kadar yol oluşturuyor.

Utanmazlar, insan değiller bunlar, çoktan şeytanlaşmışlar.

Hadis-i Şerifte söylendiği gibi, ahir zamanda, insanların en şerlileri insanların başına geçmişler.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın