Bütün dünya temizlenecek

Ben, göksel kombinasyonlar arasından olumlu bir şeyler bulup çıkartmaya çalışan ve bu yolla da takipçi kasmaya, ünlü olmaya, para kazanmaya çalışan astrologlardan biri değilim. Akademi Dergisinin sıkı takipçisi olduğu ve mfs yayınlarından/istihbaratlarından beslendiği, ortalama her on cümlesinden birinde anlaşılan o astrologlardan biri değilim…

Ben astrolojiden hiç anlamam. Benim hiç cinlerim de olmadı, şimdi de yok. Cinlerden alınan bilgilere de asla güvenmem. O işleri de hiç merak etmedim. Benim astrologlar ve cinci astrologlar ve medyum astrologlar gibi endişelerim ya da ümitle beslenmiş planlarım, beklentilerim yok. Beni bütün dünya linç etse bile, ben yine de çıkıp doğruyu yazar, söylerim.

Ve tekrar aynını yapıyorum: Cehennemin kapıları sonuna kadar açılıyor. Çok büyük kalabalıklar, güvendikleri astrologlarla, medyumlarla, cincilerle beraber orada buluşacaklar da onlara “Hani uçacaktık, coşacaktık? Hani lehimize türlü gelişmeler olacaktı? Hani mfs ile anlaşılacaktık? Hani şu kadar ülke ittifak kuracaktı? Hani devasa yatırımların içinde olacaktık? Uçtuk işte, topluca cehenneme uçtuk. Şimdi ne olacak?” diyecekler.

Boş verin dürüst karakterli olmayan, menfaatine göre şekil değiştiren öyle astrologları, medyumları… Bu dünya temizlenecek. Dikkat edin, bütün dünya temizlenecek. İnsanlıktan çıkmış halde yaşamak mümkün olmayacak. Yer yüzünde masonlar, satanistler ve ayrıca Yahudilerle Ermeni/Çingenelerin malum kesimleri, ayak basacak, nefes alacak, bir yudum su içecek yer bulamayacak.

“Siz misiniz o kara paracılar, siz misiniz bebekleri ve çocukları bile kaçıranlar, siz misiniz organ kaçakçılığı yapanlar? Siz misiniz genç kızları ve kadınları kaçırıp fuhşa zorlayanlar? Siz misiniz bütün insanlığın düşmanı ve İblis’in piyonu olup da yeryüzünü cehenneme çevirenler? Siz misiniz yüzden fazla ülkeyi kanına, iliğine kadar sömürenler? Siz misiniz çocuğuna mama alamayan annelerin, geçim temin edemeyecek şartlara düşürülen babaların o hale gelmesine kasten sebep olanlar?” diye diye tek tek ya da grup grup öldürülecekler. O biriktirdikleri kara ve kanlı paraları da yiyemeyecekler.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın