Yunanistan ile İstanbul arasında çatışma ihtimali yüksek

Yunanistan’daki o askeri yığınak ile İstanbul arasında şiddetli çatışma yaşanması ihtimali var ve bu, yüksek bir ihtimal…

Bu, daha önce de yükselmiş bir ihtimaldi ve açıkça teşebbüs edemeden dengeler aleyhlerine dönmüştü. Çok sayıda uçak gemileri bile bozulmuştu. Plan uygulanamamıştı.

Şimdilerde sinirden krizler geçiren kara paracı baronlar ve ülke liderleri var. Yaşananlara inanamayan yer altı şehirlerinin idari kadroları da var. Zaten en tepede Deccal ve İblis de çıldırmaktalar. Oradan birkaç ülkenin kuvvetleri İstanbul’un üzerine yürüyor gibi görünecekse de aslında onlarca ülke bu işin arkasında olacak.

Her türlü çılgınlığı denemeleri için şartlar olgunlaşmış vaziyette. Böyle bir çatışma çıkarsa, asıl hedefleri İstanbul’u işgal etmek olmayacak, beni ve sistemimi ele geçirmek olacak. İstanbul zaten resmen kendi adamlarının ellerinde, neden bir de açıkça işgal yapıp milletin tepkisi ve karşı mücadelesi ile uğraşsınlar.

Kaç gündür yazacağım, bozulur diye yazmadım. Şimdi yazdım ama inşaallah bozulmaz bu defa bu iş…

Hem İstanbul halkı yerle yeksan olmayı hak ediyor hem de o ordu görünüşlü kara paracı ve satanist teşkilatlar hak ediyor.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın