Tayyip ya hastaneye,ya mezara gidiyor


O kadar sinir krizleri geçirirsen, o kadar bağırırsan Tayyip, sesin böyle boru gibi çıkar.

Şu konuşma tarzına bak, ses tonuna bak, bir anda kontrolünü kaybedip kürsüyü parçalayacak gibisin. Öfke dolusun, kin ve nefret dolusun.

Gücün de kalmamış. Doğru düzgün nefes alıp veremiyorsun. Kısa cümlelerin sonunu bile zor getiriyorsun. O kadar sakinleştirici ve enerji verici ilaçlara, takviyelere rağmen halin bu…

Boş yere çekiyorsun bu çileleri, boş… Bu maçın sonu çoktan kesinleşti.

Duydunuz mu, destan yazıyorlarmış.

Sistemleri ifşa olup çöken hain Çingeneler, Türkiye’yi dünyada sistem kurucu ülke yapacaklarmış.

“Yapacağız, düzelteceğiz, bunları da aşacağız. Bu çukurdan da çıkacağız. Yeniden ayağa kalkacağız. Sakin olun. Bize güvenin, desteğinizi çekmeyin. Bu günler de geçecek.” mesajları veren bir fiyasko hükumeti var meydanda…

Kendini kandırdığı yetmemiş gibi, muhataplarını da kandırmaya çabalayan bir fiyasko hükumeti…

Tayyip gidiyor.
Ya hastahaneye ya da mezarlığa…
Önce hastahaneye gitse de çok kalmadan mezarlığa gider.

Bütün taraflar hükumet krizine hazır olsunlar. Tayyip’in dublörlerine de meydan verilmeyecek, yaşanacaklar ifşa edilecek. Başka bir hainin devletin başına geçmesine de izin verilmeyecek.

Bu kadar şey yaşanıyorken o İblis nerede İblis?
Hani her şey düzelecekti, hani mfs ölecekti?

Ortada ne İngiltere kaldı, ne İsrail, ne ABD, ne Rusya, ne Çin, ne İtalya, ne Almanya kaldı. Ne de Ankara hükumeti kaldı.

Hepsi de siyasi, askeri, mali krizlerle boğuşuyorlar. Hepsinde de otorite sorunları yaşanıyor. Hepsi de savruluyorlar.

Tayyip sustu. Konuşmanın içi tamamen boştu. İstanbul’a inat bir cümle kurmayı geçtik imada bile bulunamadı.

Zaten ilk dakikalardan belliydi böyle olacağı. O sinir, o kriz, o beden dili bundan ötürü…

İlk defa böyle olmuyor ama bu son defası olabilir. Bundan sonra Tayyip diye biri hiç yok. Onun yerine hazırlanan Çingene Hakan Fidan balonu da çoktan patladı.

Oyalanmak isteyenler için işte saha… Neresinden dolaşılırsa dolaşılsın, İstanbul kazanacak ve bu çoktan kesinleşti.

Sermayelerini korumaya almaya yönlendirdiğimde beni dinleyenler hariç, diğer sermaye sahipleri için cehennemin kapısı bu gün sonuna kadar açılmaya başladı. Bu güne kadar yaşanan zararlar, bataklar giriş faslıydı… Şimdi dünya genelinde hangi patronların, hangi şirketlerin savrulduğunu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

Türkiye’deki şu fiyasko hükumeti, bu gün itibari ile bitmiştir, sönmüştür, işlemez hale gelmiştir.

Son Arap turundan döndüğünde, yıkılmak için döneceğini açıkça yazmıştım.

Kısa bir süre, dublörle, biyonikle, maskeli kişilerle, görüntülerde yüz değiştirme teknikleriyle hamleler yapılabilir ama o da bunları kurtarmaz. Hususiyle sermaye sahipleri çok dikkatli olmalı.

Türkiye, kanunsuz ve mantıksız şekilde bastırılan devasa mali krizini yaşayacak. Dökülen dökülecek, ayakta kalanlarla yola devam edilecek. Suriyeliler başta olmak üzere (sözde vatandaşlık verilenler de dahil) hiçbir sözde sığınmacı sınırlarımız içinde kalamayacak. Bedava işçi devri de aniden bitecek. Ahlaksızlığın, sonunu hesap etmeden iş yapmanın cezasını, bu tarz işler yapan işletmeler, patronlar çekecek.

Siyaset sahnesinde ise şu anda var olanların hiçbiri olmayacak, kalmayacak. Türkiye’yi, İstanbul’un kanatları altında Yüzbaşıoğlu yönetecek.

İngiltere’nin, dünyanın muhtelif yerlerinde cetvelle çizdiği haritaları, hepsi birbirinden türetme sözde bayrakları, bu bayraklar altındaki sözde otoriteleri tanımıyoruz.

Sadece Türkiye değil, bütün dünya çok büyük bir hızla değişecek.

Kraliyet Çingenelerinin dayattığı dünya nizamı son darbeleri de alacak.

İsteyen Afrika ülkeleri, karadan sınırımız olmasa bile Türkiye’ye dahil olabilecekler. Türkiye Federasyon devletine bağlı özerk devletler olabilecekler.

Rusya Federasyonunda zorla tutulan devletler de isterlerse kısa sürede Türkiye’ye bağlanabilecekler. Lübnan ve Suriye de kısa süre sonra Türkiye’ye bağlanmış olacak.

Ankebut Ağının, dünyanın hiçbir yerinde bu akışa mani olabilecek gücü, parası, orduları, silahları ve metafizikçileri yok.

Ankebut Ağının beyin ölümü gerçekleşti. Yıllardır bunu sağlamak için çetin mücadeleler verdik, çok çileler çektik. Şimdi bunu yapmışken, hiçbir şeyi ötelemeyeceğiz.

Afrika, Kraliyetin Rusya/Putin golünü yememeli. Türkiye ile Afrika’nın güç birliği karşısında hiç kimse duramaz.

Afrikaya başka hiçbir ülke ve millet, Türkiye gibi hizmet, emniyet, proje, maddi ve manevi refah götüremez.

Tayyip!

Nasıl cevap yazayım şu mesaja, bana biraz tüyo ver. Ne yazacağımı bilemedim.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın