Nesini anlamadınız?

İşte yukarıda duruyor yayınım. Benimle inatlaşırsanız limanların ve liman çalışanlarının da sinyale gireceğini en açık şekilde yazdım Hakan, nesini anlamadınız?

Üç tane, beş tane Çingene bir araya geliyorsunuz, memleket kendinizin zan ediyorsunuz. Ne olacak şimdi? Yine rezil oldunuz?

Orada ya askeri bir patlayıcı malzeme patlamış ya da uyuşturucu yapımında kullanılan ve parlayıcı/patlayıcı özelliği de bulunan maddelerden biri patlamış. O halde ne taşıyordunuz yine Hakan?

Sizin Tahıl Koridoru dediğiniz şey de zaten bu değil mi?

Canlı insanlar, kaçırılmış insanlar parçalanarak çıkartılan organlar, uyuşturucular, uyuşturucu hammaddeleri, silahlar, mühimmat, teröristler başta olmak üzere, para eden her şeyi kaçırıyorsunuz. Bunu bütün dünya öğrendi, anladı, kabullendi artık.

Çok fena çuvalladınız, ifşa oldunuz. Şimdi Putin’i TR’ye getireceksiniz, bütün bu tıkanıklığı açacak, bütün bu rezilliği düzeltecek mi?

Neyse… Haydi oynayalım, boş verin, çok düşünmeyin. Zaten kafalarınız milyon geziyorsunuz, düşünecek haliniz mi var. Düşünebiliyor olsanız bu hale mi gelirdiniz…

26 Temmuz 2023

“Söz konusu ülkelerin bu türlü gemilerine ve denizaltılarına Kara denizin, Ege denizinin ve Ak denizin tamamını da yasaklıyorum. Bu denizlerin herhangi bir yerinde bulunan deniz araçları, korunmanın mümkün olmadığı o sinyallere yakalanacaklar. Bu denizlere kıyı olan limanlardan, en ufak bir kara para işine alet ettikleri limanlar da ağır sinyallere girecekler. Bir gram benzin, herhangi bir patlayıcı ve yanıcı madde (askeri ve malzemeler/maddeler dahil), limanlarda yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı ne bulursak, onlar üzerinden o limanları enkaza çevireceğiz. Kara paracı o liman/gümrük personellerini de bu vesile cezalandırmış olacağız. Bazı gemileri bu limanlarda iken patlayacak ya da yakacağız. Bazı limanların elektrik trafolarını bile patlatacağız. Sistemi tamamen işlemez hale getireceğiz. Bu ülkelerin normal liman/gümrük trafiğinin bile bozulmasını sağlayacağız.”

Demedi deme İbrahim, böyle giderse Tüpraş tesisleri de patlar.

Bir Yorum Yazın