Müjde


Şu Ermeni/Çigneneler, beklenen liderin kim olduğunu bulmuşlar, öğrenmişler.

Rüya tabirine dair hiçbir şey bilmediği, sadece birkaç dakikalık konuşmalarından bile anlaşılan ama buna rağmen bu sahada çok iyi seviyede biriymiş gibi pazarlanan/tanıtılan… Ve günde yüzlerce kere yalan söyleyen kişiler gibi bir enerjisi ve yüz mimikleri olan Yeter Kocaoğlu’na, bir kişi rüyasını atmış.

O rüyayı o kişi değil de bir hamal yazsaymış bile, Yeter Kocağoğlu o kişinin beklenen lider olduğunu anlayabilirmiş. O kadar emin. İlkay Buharalı da karşısında çok şaşkın. “Ne olur söyle, kim o kişi? Herkes onu merak ediyor. Ne iş yapıyor, nerede ikamet ediyor” diye sormamış bile… İlginç…

O halde artık sabırdan çatlamayacağız ve herkesin konuştuğu o beklenen liderin kim olduğunu yakında gizli Ermeni/Çingenelerden öğrenebileceğiz.

Sorulur mu, elbette ki Adıtürkçü biriymiş. İsterseniz bir izleyin şu videolarını, izlemesi çok keyifli… Hem izledikten sonra oyunculuklarına da puan verin burada, bu yayının altında… Bence fena oynamamışlar ama yeterince profesyonel değiller. Youtube’u kuşatmış haldeki gizli Ermeni/Çingene Youtuberlara sanki tek bir merkez talimat veriyormuş da milletimizin kabullenişlerini bir yöne sevk etmek istiyormuş gibi bir manzara açıkça gözler önüne çıkmış. Bir de bu Ermeni/Çingenelerin, farklı kanallarda yayın yapsalar da bu oyunları peş peşe sergilemeleri de çok dikkat çekici olmuş.

İyi niyetli ve dürüst olduğu halde, beklenen liderin kim olduğu konusunda temelden hata yapanlar var.

Beklenen lider ile Türkiye’nin idaresine geçecek lider, aynı kişi değil. Beklenen lider, Türkiye’nin idarecisini belirleyecek, seçecek ve ülkenin başına geçirecek. Kendisi idareye resmen geçmeyecek.

Şu görünen, bilinen siyasetçilerin hiçbiri meydanda kalmamış olacak. Onların hepsini oyun dışı edecek. Sonra beklenen lider, “Yüzbaşıoğlu”na “Ülkenin başına sen geç” diyecek. Evet, Yüzbaşıoğlu’na bunu diyecek…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın