Gizli Ermeni/Çingene Erkin Koray öldü

O yaşında, o hasta vücudu, o kadar sinyale iyi bile dayandı.

İblis bu gibileri hususi koruma altına almasa, o kadar dayanamazdı.

Son yayınlarda birkaç kere adı geçtikten sonra, hiç rahat durmuyordu.

Çok daha fazlası ölecek. Süreç ilerledikçe, dünya genelindeki satanist sözde sanatçıların, oyuncuların, ünlülerin ölüm haberleri daha da sıklaşacak.

Artık yeni bir pandemi mi uydururlar, yeni yeni sendromlar mı uydururlar, nasıl gizlemeye çalışacaklar, göreceğiz. “Beyin yiyen amip” benim çok hoşuma gidiyor. İnşaallah sık sık ona bağlarlar çarpılarak ölenleri…

Lakin dünyanın dört bir yanından, metafizikçilerle çalışan taraflar, neler yaşandığını kısa sürede metafizikçilerinden zaten doğrulayabiliyorlar.

1970 yılında, ABD’deki satanist sözde sanatçıları taklit ederek, çırılçıplak fotoğraf çektiren, bu fotoğrafı bir dergide yayınlanan, o gün kafasına sıkılması gereken Erkin Koray’ın cezası ta bu günlerde kesilecekmiş.

Darısı, Sezen Aksu ile çetesinin, Cem Yılmaz ile çetesinin ve dünya genelindeki benzeri satanist, büyücü, din düşmanı, ahlak ve namus düşmanı çetelerin başına…

Öncelikle ekibime büyüler yapanları, yaptıranları değil…

Ekibimdeki kadın kişilere büyüler yapanlar ve yaptıranlar arasından haddi aşanları öldürüyorum. Öncelik sıralamasının en tepesinde bu kişiler var. İblis de binlerce cin kabilesi de korumaya çabalasa, yine de öldürüyorum.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın